Запорізьке обласне управління водних ресурсів
Запорізьке обласне управління водних ресурсів

Огляд останніх подій

Якимівські аграрії збільшують площі поливу 13.07.2018р

фото

Після 12 років простою включилася в роботу насосна станція 6Р-8. Завдяки спільним зусиллям управління і господарства ТОВ «Україна» почалися відновлювальні роботи по внутрішньогосподарській мережі.

Детальніше >>

Працював мобільний комплекс по цементно-піщаній ізоляції напірних трубопроводів. Господарство практично заново відновлювало господарські та польові трубопроводи. На ремонт було витрачено понад 15 млн.грн.

Куплені 8 дощувальних машин «Фрегат» (близько 4 млн.грн.) Ремонтні роботи почалися в 2016 р і вже в 2017 р працювали всі дощувальні машини (1 ДМ - озима пшениця, 7 - соя). У 2018 р практично всі поля засіяні соєю.

На сьогоднішній день подано на поля господарства 758,5 тис.м3 води. І в зв'язку з посушливим літом насосна станція практично працює не зупиняючись.

Керівник господарства Білий Олег Олександрович, гідротехнік Саютін Василь Іванович.

Зрошувальна система потребує додаткових коштів для збереження врожаю 11.07.2018р

фото

На базі племзаводу «Степний», що у Кам’янсько-Дніпровському районі, відбулася виїзна нарада з питань моніторингу ходу поливної кампанії на першому зональному каналі Північно-Рогачинської зрошувальної системи.

Детальніше >>

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков, начальник Запорізького обласного управління водних ресурсів Володимир Шляховчук, представники райдержадміністрації та керівники господарств.

Територія Запорізької області розташована в зоні недостатнього та нестійкого зволоження. Кожні шість-вісім років із 10 оцінюються як сухі та посушливі. Площа сухої та дуже сухої зони за останні 10 років зросла на 7%. Висока температура повітря - від 35°С до 40°С та практично відсутність протягом 90 днів весняно-літнього періоду будь-яких суттєвих опадів спостерігалися і в цьому році. Природна родючість ґрунтів у Запорізькій області у поєднанні з сучасними технологіями може дати високі врожаї. Проте ні сучасні технології, ні новітні сорти гібридів не забезпечують ефективне рослинництво, коли бракує головного джерела життя – води. Отже, продовольче та ресурсне забезпечення, а відповідно і продовольча безпека значною мірою залежать від наявності, стану та ефективності використання зрошуваних земель, які займають 12% ріллі в області. Подальше використання зрошуваних земель можливе лише завдяки залученню коштів з різних джерел фінансування, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Директор племзаводу «Степний» Анатолій Волков ознайомив присутніх з ходом поливної кампанії у господарстві та проблемами подальшого використання зонального каналу Північно-Рогачинської зрошувальної системи.

Начальник обласного управління водних ресурсів Володимир Шляховчук поінформував про стан експлуатації інженерної інфраструктури зрошувальної системи. Так, зональний канал Північно-Рогачинської зрошувальної системи побудований та введений в експлуатацію з 1974 по 1977 р.р. В останні роки спостерігається бурхливе зростання водоростей та замулення каналу, що погіршує його пропускну спроможність. Управлінням каналів Північно-Рогачинської зрошувальної системи постійно проводяться ремонтно-доглядові роботи, а саме: земляні роботи, очищення від мулу, вирубування чагарника, обкошування каналу, бетонні роботи тощо. Проте цих заходів недостатньо. Для забезпечення надійної роботи і своєчасної та в повному обсязі подачі води водокористувачам необхідно додатково виділити кошти з обласного бюджету. Зокрема, близько 1 млн. грн. - на проведення робіт з очищення від мулу і рослинності та відновлення захисного шару в підводній частині залізобетонного облицювання каналу.

За підсумками наради прийнято рішення додатково опрацювати можливість виділення коштів, необхідних для забезпечення надійної роботи каналу, з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища або з інших джерел.

Проект "Чиста вода"

фото

Нещодавно TEXTY.ORG.UA опублікували проект "Чиста вода" про стан води у річкахна основі даних Держводагентства.

На онлайн-карті "Чиста вода"відображені найбільші річкові басейни України та вказаний рівень забрудненості. Зауважимо, що йдеться не про русла річок повністю: на карті показано стан води у локаціях, де беруть проби для аналізів.

Детальніше >>

Інтерактивна карта містить дані про понад 400 пунктів контролю якості води. У цих пунктах працівники Держводагентства забирають воду й перевіряють її за 16-ма параметрами (у переліку – як корисні, так і шкідливі сполуки). Якщо забруднення у певному басейні перевищує норму, про це сигналізують спеціальні позначки на карті.

Можна оцінити рівень забруднення за конкретними речовинами та відстежити, як змінювалася концентрація шкідливих речовин у певній локації упродовж останніх п’яти років.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 10.07.2018

День Дніпра 07.07.2018р

фото

Щорічно в першу суботу липня українці святкують Міжнародний день Дніпра. Цього року святкування припало на 7 липня (свято Івана Купала). Мета заходу – привернути увагу громадськості до екологічних проблем річки. Зазначений захід проходив під гаслом: «ЧИСТИЙ ДНІПРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ"!!!

Детальніше >>

Роль Дніпра в житті українців не перебільшена. З давніх часів він забезпечував жителів водою і рибою і служив важливим торговим каналом. Сьогодні ж Дніпро залишається джерелом водопостачання для 70% населення України, в тому числі і для запоріжців.

Дніпро – найбільша річка Європи після Дунаю та Волги, а в Україні їй немає рівних.

Делегація Запорізького облводресурсів прийняли активну участь у заходах щодо святкування Дня Дніпра у м. Київ на Поштовій площі.

В рамках заходів було влаштовано «Історичний переплив Дніпра» з Труханового острова біля Паркового мосту до набережної біля Поштової площі. У запливі взяли участь більше 400 плавців.

Представники Держводагентства України влаштували Флешмоб «Dnipro-dance» – сучасний український танок під сучасну українську музику, який було проведено на території Поштової площі у м. Києві. Захід став одним із перших кроків на шляху єднання зусиль усіх тих, кому небайдужий стан головної водної артерії нашої країни.

Відзначання дня Дніпра підвідомчими організаціями 07.07.2018р

фото

В рамках екологічної акції «Чистий берег» представниками Гідрогеолого-меліоративної партії Запорізького обласного управління водних ресурсів, Придніпровського міжрайонного управління водного господарства, Управління каналів Північно-Рогачикської зрошувальної системи проведено прибирання прибережної захисної смуги Каховського водосховища від побутового сміття.

Детальніше >>

При цьому проводилась роз’яснювальна робота з громадянами про важливість збереження екосистеми Дніпра, а також розповсюдження буклетів серед молодшого покоління в літніх таборах при навчальних закладах м. Дніпрорудне.

Працівники Вільнянського міжрайонного управління водного господарства провели прибирання сміття та побутових відходів в прибережній захисній смузі затоки Дніпровського водосховища на території Михайлівської сільської ради Вільнянського району та на березі річки Верхня Терса на території Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району. Також проводилось прибирання в захисній смузі річки Кобильня Новозлатопільської сільської ради Розівського району. Також співробітниками Вільнянського МУВГ були розповсюджені буклети «День Дніпра».

Святкування міжнародного дня Дніпра у Запоріжжі 07.07.2018р

фото

У суботу 7 липня у парку відпочинку «Дубовий Гай» відбулися заходи в рамках традиційного святкування міжнародного дня Дніпра, що проходить щорічно в першу суботу липня, починаючи з 2003 року.

Детальніше >>

Представники Запорізького обласного управління водних ресурсів прийняли активну участь у підготовці та проведенні даного заходу, зокрема були представлені буклети та брошури щодо дотримання екологічної безпеки та захисту р. Дніпро від забруднення.

На святкуванні були представлені винаходи - роботи, створені юними ентузіастами для очищення води від сміття ( пластикові пляшки, стаканчики та інше.) Ці винаходи без сумніву є важливим кроком для збереження головної водної артерії України від забруднення.

Винахідникам були вручені подарунки та сертифікати.

Виконані роботи по Вільняньському МУВГ станом на 05.07.2018р

фото

Детальніше >>

Співробітниками Вільнянського МУВГ були виконані такі роботи:

Перевірка виконання доглядових робіт по групі насосних станцій Жовтневої ЗС

Виконані роботи по Веселівському МУВГ станом на 05.07.2018р

фото

Детальніше >>

Співробітниками Веселівського МУВГ були виконані такі роботи:

Поточний ремонт КГ-2У. Ремонт зчеплення, ремонт циліндра лопати, ремонт гідроциліндра стріли. Ремонт виконує тракторист-машиніст сільськоосподарського виробництва 4 р. Гічішкін В.В. на базі Веселівського МУВГ на ЕД №1

Виконані роботи по Мелітопольському МУВГ станом на 05.07.2018р

фото

Детальніше >>

Співробітниками Мелітопольського МУВГ були виконані такі роботи:

- фарбування цоколя НС-19 – 38 м2;

- фарбування фасада НА-19 – 22м2

Виконання робіт з очищення від водорості на зрошувальних каналах Запорізького облводресурсів

фото

У зв’язку зі спекою, що в останні часи спостерігається на території Запорізької області, відбувається бурхливе зростання водоростей в зрошувальних каналах, що призводить до погіршення їх пропускної спроможності.

Детальніше >>

З метою очищення каналів від водорості та сміття використовуються механізовані сміттєутримуючі решітки. Силами працівників управління з використанням техніки та механізмів ліквідуються місцеві затори на каналах.

Також, для очищення від водорості раціоналізаторами Управління каналів Північно-Рогачикської зрошувальної системи виготовлено навісне обладнання на трактор Т-130. Станом на 04.07.2018 від водорості та сміття очищено - 2,7 тис. м3.

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.07.2018 року

pdf Докладніше…

26 червня представники Запорізького облводресурсів прийняли участь в урочистостях до Дня Конституції України.

фото

У приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. Магара відбулися урочисті збори з нагоди Дня Конституції.

Детальніше >>

З державним святом всіх запоріжців привітали голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів радиСергій Мішок.

Також на урочистих зборах були присутні народні депутати України, керівництво облдержадміністрації, керівництво обласної ради та депутати Запорізької обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій, районних рад, ОТГ, міські голови міст обласного значення, учасники АТО представники військових структур, громадськості і політичних партій, а також представники національних меншин, релігійних конфесій та молодіжних організацій.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області та з нагоди Дня Конституції були відзначені та нагороджені представники різних галузей Запорізького краю.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 03.07.2018

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 21.06.2018 по 27.06.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Виконання доглядових робіт на водогосподарських об’єктах Запорізького облводресурсів

фото

В Запорізькому облводресурсів згідно затвердженого плану продовжується робота з виконання доглядових робіт на водогосподарських об’єктах.

Детальніше >>

Так, у 2018 році виконано роботи з обкошування водогосподарських об’єктів на площі 662,6 га, вирубування чагарнику — 287,7 га, очищення каналів від водорості — 2,6 тис. м3, оброблення гербіцидами — 21,2 га.

Роботи проводяться з метою підтримання сталого функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу.

УВАГА!!! Змінилися реквізити рахунків для зарахування надходжень, за оренду водних об’єктів, відкритих в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Запорізькій області за вказаним кодом класифікації доходів бюджету, вводяться в дію з 02.07.2018

pdf Реквізити рахунків для зарахування надходжень до місцевих бюджетів за кодом класифікації доходів бюджету 22130000 "Орендна плата за водні об'єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами (області, міста Києва)" по Запорізькій області, що вводяться в дію з 02.07.208

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 14.06.2018 по 20.06.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 19.06.2018

14-15 червня 2018 року у м.Полтава відбувся семінар-тренінг з впровадження Водної Рамкової та Паводкової директиви ЄС

фото

На семінарі були розглянуті питання щодо реформування сектору управління водними ресурсами в Україні, основних антропогенних навантажень та їх впливів та досвід ЄС, виділення масивів поверхневих вод на прикладі басейну Дністра та в басейні Адур-Гарона (Франція) тощо.

Детальніше >>

Від Запорізького облводресурсів у роботі семінару-тренінгу прийняли участь начальник відділу ТЕБ Рибалко І.Г. та провідний інженер відділу ТЕБ Шведова К.І.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 07.06.2018 по 13.06.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 12.06.2018

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 31.05.2018 по 06.06.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 05.06.2018

У першу неділю червня відмічається День працівника водного господарства України

фото

31 травня на борту теплохода «Лара» відбулося урочисте засідання з нагоди святкування Дня працівників водного господарства України.

У засіданні взяли участь начальник Запорізького облводресурсів Шляховчук В.А., працівники апарату, начальники та співробітники підвідомчих організацій.

Детальніше >>

Почесними гостями на святі були головний спеціаліст відділу координації діяльності територіальних органів Держводагентства України Жовнір В.В., в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрацій Поляков А.В., директор інституту Запоріждіпроводгосп Коломієць О.А. та голова міськкому профспілки працівників агропромислового комплексу Балтян Л.О.

Зі звітом про виконану роботу, про плани на майбутнє та з поздоровленнями виступив начальник Запорізького облводресурсів Володимир Шляховчук.

Працівників водного господарства привітали почесні гості свята, а також співробітники підвідомчих організацій.

Кращі працівники галузі отримали грамоти та подяки Кабінету Міністрів України, Держводагентства України, Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради та Запорізького облводресурсів.

До цієї дати профспілковий комітет Запорізького облводресурсів підготував свято для робітників управління на базі відпочинку «Вікторія», м. Запоріжжя, яке пройшло 1 червня 2018 року.

В програмі свята спортивні змагання з волейболу, пейнтболу, водні процедури, традиційна уха.

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.06.2018 року

pdf Докладніше…

30 травня — 1 червня 2018 року в м. Запоріжжя відбувся 2-й спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко-форум — 2018»

фото

Захід організований Мінекології та Запорізькою торгово-промисловою палатою покликаний стати платформою для конструктивної взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування, представників науки, бізнесу та громадськості у галузі охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, впровадження екологічних ініціатив та сприяти залученню інвестицій та інновацій, які покращать стан довкілля, збереженню природних ресурсів, розвитку територіальних громад, налагодженню та зміцненню міжнародного співробітництва у галузі охорони довкілля.

Детальніше >>

Учасниками заходу стали представники міністерств та відомств, Асоціації міст України, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, вчені та спеціалісти академічних та галузевих науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, керівники підприємств різних форм власності, іноземні підприємства та організації, фінансові структури та громадські організації.

У заході взяли участь представники апарату Запорізького облводресурсів, а також фахівці підвідомчих організацій.

Разом з тим, представники апарату Запорізького облводресурсів та підвідомчих організацій взяли участь у роботі секції «Охорона водних ресурсів, водопостачання, водовідведення, технології та обладнання з очищення природної та стічної води».

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка за травень 2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

25 травня 2018 року у м. Київ проведено семінар «Визначення масивів поверхневих вод в районі річкового басейну Дніпра, як пілотного басейну проекту EUWI+»

фото

У семінарі прийняли участь начальник відділу Рибалко І.Г. та провідний інженер Шведова К.І. відділу ТЕБ Запорізького облводресурсів.

Детальніше >>

Семінар включав такі питання:

— коротку інформацію про: наявність даних та поточні проекти у сфері управління водними ресурсами, приділяючи увагу типології, біологічним та гідробіологічним даним, тиску та ресурсам;

— презентації експертів UBA про принципи виділення масивів поверхневих вод;

— практичні завдання в підгрупах, які націлені на оцінку типології, перевірки відповідності та важливості вагомих зв’язків реагування на зміну тиску.

Увага! Держводагентство шукає кращу ідею ЛОГОтипу Дня Дніпра!

фото

ЛОГО переможця стане офіційним логотипом Дня Дніпра в Україні і буде використовуватися у друкованих матеріалах та подіях.

ЛОГОТИП має бути виконаний у будь-якому графічному форматі, придатному для подальшого універсального використання.

Разом із ЛОГОТИПОМ автори мають подати таку інформацію: прізвище, ім'я, вік автора, назву роботи, телефон, електронну пошту.

Ваші логотипи надсилайте на електронну адресу: simkova@davr.gov.ua з позначкою у темі листа КОНКУРС ЛОГОТИПІВ — до 11 червня 2018 року.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. (044) 246-71-40.

Держводагентство до Дня Дніпра оголошує конкурс на краще авторське фото «Дніпро різноманітний»!

фото

До участі у конкурсі подаються роботи, пов'язані з тематикою свята (кольорові та чорно-білі окремі фотографії. Розмір фото 20x30 см (формат A4).

Фотороботи подаються як у друкованому варіанті (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, 01004), так і направляються (цифровий знімок) на електронну адресу simkova@davr.gov.ua (файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів).

На зворотному боці кожної роботи (або у електронному листі, якщо робота надсилається в електронному вигляді) обов’язково слід вказати: прізвище, ім'я, вік автора, назву роботи, телефон, електронну пошту.

Конкурс триватиме з 22 травня до 11 червня 2018 року (включно).

Визначення кращих робіт:

з 12 по 18 червня 2018 року (включно) на офіційній сторінці Держводагентства у Facebook відбуватиметься голосування за допомогою «подобайчиків».

Ті роботи, які отримають найбільшу кількість «подобайчиків» і стануть переможцями.

Оголошення та нагородження переможців відбудеться 7 липня 2018 року! (м. Київ, Поштова площа, 10.00).

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. (044) 246-71-40.

Держводагентство до Дня Дніпра оголошує конкурс на кращий дитячий малюнок «Мальовничий Дніпро»!

фото

Учасники у своїх роботах мають зобразити Мальовничий Дніпро.

Конкурс триватиме з 22 травня до 11 червня 2018 року (включно).

Конкурсні роботи можна подати нарочно, поштою (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, 01004) або направляти (цифровий знімок) на електронну адресу: simkova@davr.gov.ua

На зворотному боці кожної роботи (або у електронному листі, якщо робота надсилається в електронному вигляді) обов’язково слід вказати: прізвище, ім'я, вік автора, назву роботи, телефон, електронну пошту.

Визначення кращих робіт:

з 12 по 18 червня 2018 року (включно) на офіційній сторінці Держводагентства у Facebook відбуватиметься голосування за допомогою «подобайчиків».

Ті роботи, які отримають найбільшу кількість «подобайчиків» і стануть переможцями.

Оголошення та нагородження переможців відбудеться 7 липня 2018 року! (м. Київ, Поштова площа, 10.00).

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. (044) 246-71-40.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 24.05.2018 по 30.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

«Еко Форум — 2018»

фото

З 30 травня по 1 червня 2018 року у виставковому комплексі «Козак-Палац» за адресою м.Запоріжжя вул. Перемоги, 70Б планується проведення 2-ого спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум — 2018» (інформаційний сайт www.ziif.in.ua).

Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців підприємств, фінансових структур, громадських організацій прийняти участь у міжнародному екологічному форумі та виставці.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 17.05.2018 по 23.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 11.05.2018 по 16.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 03.05.2018 по 10.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.05.2018 року

pdf Докладніше…

1/15

фото
назад
вперед
закрити

Про облводресурсів

pdf Положення про Запорізьке облводресурсів

Структура управління

Основні завдання

Керівництво

Етапи розвитку

Нормативні документи

Вакансії

Діяльність

Основні пріоритети діяльності на 2016 рік

Водогосподарська обстановка

Моніторинг

Звіти облводресурсів

Протидія корупції

Платежі за оренду водних об'єктів

Держівні закупівлі

Послуги

Звернення громадян

Прийом громадян

Прес-центр

Анонси подій

Новини

Огляд преси

Друкарські видання

Виступи на телебаченні

Публічна інформація

Підвідомчі організації

Інформація

Інформація про пропуск паводку

Інформація про полив

Водні ресурси

Пошук водних об'єктів (тестування)

Меліорація

Дорадчий центр

Застосування мобільного комплексу

Водовимірювальна лабораторія

Система рибозахисту ЕГРЗ-М

jpg Карта меліоративного фонду області

jpg Карта-схема водних об'єктів Запорізької області

jpg Гідрографічне районування водогосподарських ділянок Запорізької області

Охорона праці

Корисні посилання

Сектор територіального органу Держводагентства

Фотогалерея

Райони

Річки

Лимани, водосховища

Канали, насосні станції

Азовське море

Джерела

Контактна інформація

Запорізьке обласне управління водних ресурсів © 2007-2018