Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я
Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я

Огляд останніх подій

19.09.2018 року в приміщенні Запорізької облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Скоблікова В.В.

фото

На засіданні розглядались питання про першочергові (невідкладні) заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру:

— на головній каналізаційній насосній станції, яка розташована в смт Степногірськ Василівського району Запорізької області;

— на котельні Розівської центральної районної лікарні, яка розташована в смт Розівка Розівського району Запорізької області.

Від БУВР річок Приазов’я в засіданні прийняла участь начальник відділу техногенного-екологічної безпеки Рибалко І.Г.

Детальніше >>

Як доповів голова Василівської районної державної адміністрації Кошеленко В., обладнання та комунікації головної каналізаційної насосної станції, яка розташована в смт Степногірськ Василівського району, знаходяться в аварійному стані, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру та потребують термінового капітального ремонту.

За рішенням комісії з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації для проведення першочергових заходів на вищезгаданих об’єктах будуть виділені кошти з резервного фонду обласного бюджету.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 13.09.2018 по 19.09.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

«Міжнародний день чистих берегів» в Якимівському районі

фото

На підтримку масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів» працівниками Якимівського МУВГ БУВР річок Приазов’я 15 вересня 2018 року було організовано прибирання прибережної захисної смуги уздовж річок Великий та Малий Утлюк Якимівського району, Запорізької області. Серед учнів Якимівської середньої школи № 2 та Аграрного ліцею проведена роз’яснювальна робота про дбайливе ставлення до водних об’єктів.

Детальніше >>

«Міжнародний день чистих берегів» в Дніпрорудному

фото

За підтримки акції «Міжнародний день чистих берегів» працівниками Придніпровського, Північно-Рогачикського МУВГ та гідрогеолого-меліоративної партії БУВР річок Приазов’я 14 вересня 2018 року в місті Дніпрорудному спільно з учнями 8-А, 8-Б класів Дніпрорудненської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи «Світоч» було організовано прибирання берега Каховського водосховища. Перед початком акції проведено відповідну лекцію для школярів про дбайливе ставлення до водних об’єктів.

Детальніше >>

«Міжнародний день чистих берегів» в Михайлівці

фото

До масштабної акції «Міжнародний день чистих берегів» приєднались працівники Вільнянського МУВГ БУВР річок Приазов’я. 14 вересня 2018 року було організовано прибирання прибережної захисної смуги уздовж річки Вільнянка, с. Михайлівка, Вільнянського районну, Запорізької області.

Детальніше >>

«Міжнародний день чистих берегів» в Кам'янці-Дніпровській

фото

14 вересня 2018 року Працівниками Кам’янського МУВГ БУВР річок Приазов’я було організовано прибирання берега Каховського водосховища.

Детальніше >>

«Міжнародний день чистих берегів»

фото

Представники Веселівського МУВГ БУВР Річок Приазов’я спільно з вчителями та учнями Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» активно залучилися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів».

Детальніше >>

Учням було організовано перегляд відеоролика «Я прибрав. Черга за тобою». Під час демонстрації відео школярі обговорювали сучасні проблеми забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Також створили екологічну газету «Врятуємо Капітошку», провели гру «Як живеться Жабеняті у ставку» та вікторину «День води». Старшокласники організували прибирання сміття на узбережжі ставка, який є окрасою рідного села.

«Я прибрав. Черга за тобою»

фото

В рамках екологічної акції "Міжнародний день чистих берегів" щодо дбайливого ставлення до водних об'єктів, підтримання чистоти і порядку на прибережних смугах водойм протягом 10-13 вересня 2018 року з учнями 5-11 класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» представниками Веселівського МУВГ БУВР річок Приазов’я разом з класними керівниками та вчителями біології проведено роз'яснювальну та просвітницьку роботу, а також організовано перегляд відеороліку «Я прибрав. Черга за тобою» та його обговорення на виховних годинах та уроках біології.

Детальніше >>

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 06.09.2018 по 12.09.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 11.09.2018

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Детальніше >>

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбережь - Міжнародного дня чистих берегів.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 03.09.2018

Розпочато формування басейнової ради річок Приазов’я

фото

Пропозиції щодо кандидатур до складу басейнової ради приймаються до 04.10.2018 на адресу: Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов’я, пр.Соборний, 105, м. Запоріжжя, 69095

Детальніше >>

тел./факс (0612) 62-41-94

е-mail: zap.ovr.16@gmail.com

Надання кандидатур здійснюється шляхом подання заяви разом із супровідним листом від організації, яку кандидат представляє.

Контактні особи:

Рибалко Інна Георгіївна, тел.: (061) 787-49-70, (067) 612-31-46

Шведова Катерина Іванівна, тел.: (061) 787-49-70, (067) 612-31-46

Інформацію про дату, час і місце проведення установчих зборів буде розміщено на офіційних сайтах Держводагентства та Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я у рубриці «Басейнова рада» після 9 жовтня 2018 року, відповідно до Закону України від 04.10.2016 № 1641-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом», наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 26.01.2017 № 23 «Про затвердження Типового положення про басейнові ради» (зареєстровано у Мін’юсті 17 лютого 2017 р. за № 231/30099).

Відновлення внутрішньогосподарської мережі в Якимівському районі Запорізької області

фото

Якимівським міжрайонним управлінням водного господарства БУВР річок Приазов’я на замовлення ТОВ «Приморський» Якимівського району виконуються роботи з відновлення трубопроводів внутрішньогосподарської мережі з використанням мобільного ізоляційного комплексу МКІ-140.

Детальніше >>

Так, станом на 30.08.2018 мобільним ізоляційним комплексом МКІ-140 методом нанесення внутрішньої цементно-піщаної ізоляції з використанням сучасної технології приготування розчинів із застосуванням латексної добавки «Адіпласт» відновлено 1270 м сталевих трубопроводів Ø 630 мм.

Відновлення трубопроводів внутрішньогосподарської мережі дозволить забезпечити зрошення сільгоспкультур на площі 222 га.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 31.08.2018

Приведення водогосподарських об’єктів у належний технічний та естетичний стан

фото

Мелітопольським міжрайонним управлінням водного господарства БУВР річок Приазов’я згідно з затвердженим планом виконуються роботи з ремонту будівлі насосної станції НС-58 Приазовської зрошувальної системи.

Детальніше >>

Станом на 23.08.2018 виконано роботи:

— ремонт вимощення – 20 м2;

— ремонт панелей стін фасаду - 1,5 м2;

— фарбування стін фасаду - 470 м2;

Зазначені заходи виконуються з метою приведення водогосподарських об’єктів у належний технічний і естетичний стан.

Роботи з ремонту виробничих будівель продовжуються.

1/15

фото
назад
вперед
закрити

Про БУВР річок Приазов'я

pdf Положення про БУВР річок Приазов'я

Структура управління

Основні завдання

Керівництво

Підвідомчі організації

Етапи розвитку

Нормативні документи

Вакансії

Діяльність

Основні пріоритети діяльності на 2017 рік

Водогосподарська обстановка

Моніторинг

Звіти БУВР річок Приазов'я

Протидія корупції

Платежі за оренду водних об'єктів

Публічні закупівлі

Послуги

Звернення громадян

Прийом громадян

Прес-центр

Анонси подій

Новини

Огляд преси

Друкарські видання

Виступи на телебаченні

Публічна інформація

Інформація

Інформація про пропуск паводку

Інформація про полив

Водні ресурси

Пошук водних об'єктів (тестування)

Меліорація

Дорадчий центр

Застосування мобільного комплексу

Водовимірювальна лабораторія

Система рибозахисту ЕГРЗ-М

jpg Карта меліоративного фонду області

jpg Карта-схема водних об'єктів Запорізької області

jpg Гідрографічне районування водогосподарських ділянок Запорізької області

Охорона праці

Корисні посилання

Сектор територіального органу Держводагентства

Фотогалерея

Райони

Річки

Лимани, водосховища

Канали, насосні станції

Азовське море

Джерела

Контактна інформація

Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я © 2007-2018