Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я
Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я

Огляд останніх подій

Конкурс на арт-витвір із пластикових кришечок

фото

Держводагентство до Дня Дніпра-2019 оголошує конкурс на арт-витвір із пластикових кришечок.

Детальніше >>

Для участі у конкурсі картину або саморобку можна сфотографувати і надіслати до Держводагентства її світлину, або, якщо витвір невеличкий і закріплений на папері надіслати його повністю.

Прийом робіт для участі у конкурсі триватиме до 10 червня включно.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: Умови конкурсу

Засідання Басейнової ради річок Приазов’я.

У засіданні Басейнової ради прийняли участь: представники басейнових управлінь водних ресурсів, Токмацької та Якимівськой райдержадміністрацій, Запорізького обласного центру з гідрометеорології, Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації, Державної екологічної інспекція у Запорізькій області, Таврійського державного агротехнологічного університету, голова Аграрного Союзу Запорізької області, також представники сільгосппідприємств та засобів масової інформації (Якимівська районна газета «Слово трудівника», Опозиційна газета «Грані життя» та ін.

Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 10.05.2019 по 15.05.2019 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Зразки заповнення технічної документації

фото

З метою надання методичної допомоги з якісного оформлення технічної документації фахівцями БУВР річок Приазов’я підготовлена брошура зі зразками заповнення технічної документації.

Детальніше >>

Брошура на 118 аркушах включає в себе зразки заповнення документації з експлуатаційно-ремонтних робіт, з охорони праці, пожежної безпеки, з механізації та відповідального за електрогосподарство структурного підрозділу.

Зазначена брошура у кількості 65 екземплярів надана для використання у роботі експлуатаційним дільницям та технічним службам підвідомчих організацій.

Держводагентство оголошує конкурс на тревел-фото «Дніпро різноманітний»

фото

До Дня Дніпра-2019 Держводагентство оголошує конкурс на тревел-фото «Дніпро різноманітний»

Детальніше >>

Головною умовою участі у конкурсі є не просто зробити фотофіксацію краси головної водної артерії України, а передати фото-враження від подорожі по Дніпру, фото-настрій річки, знайомства із його мешканцями або місцями, які ще не бачив об’єктив фотоапарату.

Покажіть Дніпро таким, яким його ще не бачила Україна: неймовірні емоційні краєвиди, Дніпро вражаючий, Дніпро могутній... Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/TtWCb1.

25 квітня 2019 року на базі Північно-Рогачикського міжрайонного управління водного господарства було проведено нараду IV ступені оперативного контролю за І квартал 2019 року

На засіданні були присутні представники БУВР річок Приазов’я, головні інженери, головні механіки та провідні інженери з охорони праці від підвідомчих організацій, а також представники Дніпрорудненського відділення ДП «Запорізький експертно-технічний центр» та Василівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.


Детальніше >>

На нараді розглядалися питання:

- стан охорони праці, пожежної безпеки в підвідомчих організаціях БУВР річок Приазов’я за І квартал 2019 року, та основні завдання профілактичної роботи щодо запобігання нещасних випадків на виробництві на IІ квартал 2019року;

- результати перевірок стану охорони праці, пожежної та електробезпеки в підвідомчих організаціях, виконання заходів за результатами перевірок;

- правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання;

- порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки;

- порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;

- організація пожежної безпеки на підприємстві;

- організаційні та технічні заходи, при виконанні робіт на енергетичному обладнанні перед початком поливного сезону;

- захист органів слуху при виконанні робіт, правильний вибір засобів захисту слуху;

- безпечне виконання робіт при підготовці насосних станцій до поливного сезону;

- організація безпечної експлуатації обладнання, що працює під тиском.

- заходи проведені підвідомчими підрозділами у зв’язку з офіційно встановленим Днем охорони праці в Україні.


фото

На практичній частині наради начальником відділення каналів №4 Гринь Л.О. було продемонстровано безпечне виконання робіт під час видалення порослі та чагарників засобами малої механізації.


фото фото

Поливний сезон в Запорізькій області – розпочато!

фото

Для захиститу сільгоспкультур від примхів природи в кінці березня розпочато заповнення зрошувальних каналів. Так, Приазовська та Каховська зрошувальні системи вже заповнені на 100 %, Північно-Рогачикська – 60 % , а це значить, що майже 260 км відкритіх каналів транспортують поливну воду до сільгосптоваровиробників та садово-огородніх товариств.

Детальніше >>

Згідно протоколів-намірів 150 сільськогосподарських підприємств різної форми власності будуть здійснювати забір води для поливу 52,4 тис.га зрошуваних земель.

Перші поливи розпочато в першій декаді квітня поточного року.

Продовжується договірна кампанія по укладанню договорів про надання послуг пов’язаних із забором води із використанням водозабірних споруд юридичними і фізичними особами (сільгосптоваровиробниками ) на полив зрошуваних сільськогосподарських та богарних земель.

На теперішній час водокористувачами забрано 466,2 тис.м3 води для поливу 666 га земель (у 2018 році на цю дату полито 224 га).

Господарства області активно включились в полив. Так, як своєчасні поливи озимих зернових та технічних культур – запорука високих врожаїв. І це добре розуміють керівники сільгосп підприємств, які розпочали полив (ТОВ ”Преображенське” В.-Білозерського району, ФГ ”Степове-2001” Мелітопольського району, ФГ ”Успіх-2018” Якимівського району).

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 18.04.2019 по 24.04.2019 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

День довкілля

фото

19 квітня 2019 року з нагоди Дня довкілля працівниками БУВР річок Приазов’я та Вільнянського МУВГ було проведено прибирання прибережної захисної смуги уздовж р. Дніпро поблизу с.Вільногрушівка Вільнянського районну Запорізької області. Також було здійснено озеленення території НС-3 Вільнянської зрошувальної системи.

Детальніше >>

Приведення водогосподарських об’єктів у належний естетичний стан

фото

Підвідомчими організаціями БУВР річок Приазов’я завершено роботи з підготовки водогосподарських об’єктів до поливного сезону 2019 року, але тривають роботи з приведення водогосподарських об’єктів у належний естетичний стан.

Детальніше >>

Так, працівниками Мелітопольського МУВГ виконуються роботи з упорядкування територій насосних станцій та експлуатаційних дільниць управління.

Участь у міжнародній виставці Waste Water Management 2019

фото

10 квітня 2019 року в рамках міжнародної виставки Waste Water Management 2019 (м.Київ) відбувся круглий стіл «Басейнова рада – ключовий інструмент реформи водного сектору», участь в якому взяли Голова Басейнової ради річок Приазов’я Мовчан С.І. та виконавчий секретар Рибалко І.Г.

Детальніше >>

Учасники заходу обговорили досвід створення Басейнових рад, питання налагодження сучасного моніторингу вод та написання планів управління річковими басейнами тощо.

Безаварійна експлуатація насосних станцій

фото

З метою забезпечення безпечної та безаварійної експлуатації насосних станцій і трансформаторних підстанцій в поливний сезон 2019 року на об’єктах підвідомчих організацій були проведені високовольтні випробування та лабораторні вимірювання електрообладнання.

Детальніше >>

Електротехнічні лабораторії Якимівського МУВГ (ЕТЛ-35) та Придніпровського МУВГ (ЕТЛ-10) провели випробування на 126 водогосподарських об’єктах області. По закінченню робіт управлінням були видані протоколи випробувань та вимірювань електрообладнання.

1/15

фото
назад
вперед
закрити

Про БУВР річок Приазов'я

pdf Положення про БУВР річок Приазов'я

Структура управління

Основні завдання

Керівництво

Підвідомчі організації

Етапи розвитку

Нормативні документи

Вакансії

Діяльність

Основні пріоритети діяльності на 2017 рік

Водогосподарська обстановка

Моніторинг

Звіти БУВР річок Приазов'я

Протидія корупції

Платежі за оренду водних об'єктів

Публічні закупівлі

Послуги

Звернення громадян

Прийом громадян

Прес-центр

Анонси подій

Новини

Огляд преси

Друкарські видання

Виступи на телебаченні

Публічна інформація

Інформація

Інформація про пропуск паводку

Інформація про полив

Водні ресурси

Пошук водних об'єктів (тестування)

Меліорація

Дорадчий центр

Застосування мобільного комплексу

Водовимірювальна лабораторія

Система рибозахисту ЕГРЗ-М

jpg Карта меліоративного фонду області

jpg Карта-схема водних об'єктів Запорізької області

jpg Гідрографічне районування водогосподарських ділянок Запорізької області

Охорона праці

Корисні посилання

Сектор територіального органу Держводагентства

Фотогалерея

Райони

Річки

Лимани, водосховища

Канали, насосні станції

Азовське море

Джерела

Контактна інформація

Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я © 2007-2018