Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я
Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я

Архів подій за 2018 рік

1 листопада 2018 року святкує своє 50-річчя Вільнянське міжрайонне управління водного господарства

фото

01.11.1968 року наказом Міністерства Меліорації та водного господарства УРСР було створено Вільнянське управління зрошувальних систем (з січня 2005 року перейменовано у Вільнянське міжрайонне управління водного господарства).

Детальніше >>

На сьогоднішній день площа обслуговування складає 43,2 тис.га. До складу міжгосподарської зрошувальної мережі входить 36 державних насосних станцій, на яких встановлено 160 основних насосних агрегатів потужністю 50,8 тис.кВт та 141,6 км магістральних каналів та трубопроводів.

Основні завдання, які покладено на Вільнянське МУВГ — забезпечення на території восьми районів експлуатацію державних меліоративних систем, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами.

За 50 років своєї діяльності Вільнянське МУВГ зробило вагомий внесок в розвиток меліорації. Попереду — час нових трудових здобутків, спрямованих на вирішення проблемних питань щодо збереження основних меліоративних фондів, раціональне використання та збереження водних ресурсів, поповнення колективів молодими фахівцями.

Адміністрація та профспілковий комітет Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я щиро вітають всіх працівників Вільнянського МУВГ з нагоди 50-річчя з дня заснування. Бажаємо професійних успіхів, творчих злетів, процвітання, міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, сімейного добробуту, гарного настрою, подальших досягнень у професійній справі.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 25.10.2018 по 31.10.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Сьогодні у Мелітополі створили Басейнову раду річок Приазов’я

фото

30 жовтня 2018 року у м. Мелітополь відбулись установчі збори заінтересованих сторін щодо формування складу Басейнової ради річок Приазов’я.

Детальніше >>

До складу Басейнової ради річок Приазов’я увійшли представники водокористувачів: ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», ТОВ «Таврія», ТОВ «Акімжилсервіс», ПАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА», ДП «Ілліч-Агро Донбас», КП «Маріупольське ВУ ВКГ», ТОВ «Фрідом Фарм Терра», Бердянська міська рада (ЖКГ), ФГ «Любцов», Токмацька міська рада (ЖКГ), наукових організацій: Таврійський державний агротехнологічний університет, Приазовський національний природний парк, ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», Інститут рибного господарства та екології моря; органів влади: Департамент екології та природних ресурсів Запорізької ОДА, Донецької ОДА, Херсонської ОДА, Державна екологічна інспекція у Запорізькій області, Молочанська міська рада, Мелітопольська районна рада, Кирилівська селищна рада, Нікольська районна рада, Херсонська обласна рада, КП «Південукргеологія», Білозірська КГП; громадських організацій: Запорізька обласна філія Всеукраїнської екологічної ліги, Нікольська районна організація воїнів інтернаціоналістів «Побратим», Херсонська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги та представники Басейнових управлінь водних ресурсів Запорізької, Донецької та Херсонської областей.

Діяльність Басейнової ради буде спрямована на розробку узгоджених заходів із покращення екологічного стану водних ресурсів з урахуванням позицій всіх заінтересованих сторін.

Основною задачею стане підготовка плану управління річковим басейном річок Приазов’я.

Усього до складу Басейнової ради увійшло 32 особи.

Головою Басейнової ради річок Приазов’я обрано к.т.н., доцента кафедри сільськогосподарських машин Таврійського державного агротехнологічного університету Мовчана Сергія Івановича, заступником голови - начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я Шляховчука Володимира Андрійовича, виконавчим секретарем – в.о. заступника начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я Рибалко Інну Георгіївну.

Зборами було ухвалено проект Положення про Басейнову раду, як основного документа, згідно з яким Басейнова рада працюватиме найближчі 5 років.

Голова Басейнової ради запевнив присутніх, що створення Басейнової ради надзвичайно важлива подія, вона дає впевненість, що реальні зміни у водній галузі відбуваються і кращі європейські практики поступово впроваджуються і в Україні, і відіграватиме значну роль у формуванні «нової водної політики».

Новообрані члени Басейнової ради вже на першому засіданні проявили активну позицію щодо збереження річок Приазов’я.

Заходи по зарибленню водосховищ у Запорізькій області розпочато

фото

В жовтні у річковому порту м. Дніпрорудне Запорізької області до Каховського водосховища випустили понад 250 тисяч екземплярів рослиноїдних та аборигенних видів риб.

Детальніше >>

Малька виростили на Новокаховському рибоводному заводі частикових риб. Заходи із вселення проводилися в рамках державної програми по відтворенню водних біоресурсів за участю фахівців управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області та рибодобувних організацій.

Загалом до водосховища випустили 250 тис. 782 екз. цьоголітки білого та строкатого товстолобика, білого амура та коропа. Ці види риби обрано невипадково, адже їх відносять до рослиноїдних риб. Улітку, в період цвітіння води, вони поїдають синьо-зелені й бурі водорості і таким чином очищають водойму.

У жовтні проведено підводну толоку

фото

Цьогоріч прибрати дно Дніпра зібралося близько трьох десятків дайверів.

Детальніше >>

У жовтні Запорізькі дайвери провели підводну толоку на центральному пляжі міста. Прибрали з дна Дніпра все, що туди накидали протягом літа відпочивальники та відвідувачі прибережних кафе. Дайвінг-толока тривала близько двох годин. За цей час активісти назбирали приблизно дві тонни сміття. Наступне генеральне прибирання запланували навесні.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 18.10.2018 по 24.10.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

28 жовтня — День автомобіліста і дорожника

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня автомобіліста і дорожника!

Від майстерності автомобілістів та якості роботи працівників дорожнього господарства, які забезпечуються будівництво та ремонт доріг, залежить якість життя кожного жителя країни, економічне зростання та соціальний розвиток.

Нехай кожен день приносить тільки позитивні емоції, вдома завжди чекає родинний затишок, а сила та наснага не закінчується.

З найкращими побажаннями,

Начальник БУВР річок Приазов’я      В.А.Шляховчук

18 жовтня 2018 року на базі Мелітопольського міжрайонного управління водного господарства було проведено нараду IV ступені оперативного контролю за ІІІ квартал 2018 року

фото

На засіданні були присутні представники БУВР річок Приазов’я, головні інженери, головні енергетики та провідні інженери з охорони праці від підвідомчих організацій, а також представник Головного управління Держпраці в Запорізькій області.

Детальніше >>

На нараді розглядалися питання:

— стан охорони праці, пожежної безпеки в підвідомчих організаціях БУВР річок Приазов’я за ІІІ квартал 2018 року, та основні завдання профілактичної роботи щодо запобігання нещасних випадків на виробництві на IV квартал 2018 року;

— порядок видачі та оформлення наряду-допуску на виконання робіт в електроустановках;

— результати перевірок стану охорони праці, пожежної та електробезпеки в підвідомчих організаціях, виконання заходів за результатами перевірок;

— аналіз стану електробезпеки в підвідомчих організаціях БУВР річок Приазов’я;

— аптечка першої допомоги, її склад, призначення та правила користування;

— вимоги охорони праці при виконанні робіт в електроустановках;

— проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників.

На практичній частині наради головним енергетиком Марухняком О.С. та бригадою дільниці з ремонту електромеханічного устаткування (ДРЕМУ) Мелітопольського МУВГ було проведене протиаварійне тренування на тему: «Вихід із ладу силового трансформатору на ТП НСП №17 з загорянням масла та трави під трансформатором».

Перший мільйон кубометрів води «доставлено» із Запоріжжя до Херсонщини!

фото

На теперішній час за ініціативи Держводагентства України проводиться екологічне оздоровлення балки Великі Сірогози у Херсонській області.

Детальніше >>

Всім відома гідрологічна ситуація півдня Херсонської області, у т.ч. і Нижньо-Сірогозьського району, яка представлена степовими сухими балками, подами, степовими блюдцями.

Незважаючи на близьке розташування до Каховського водосховища, багато степових сіл і селищ не мають води.

Тож починаючи з 7 жовтня поточного року дніпровська вода із Північно-Рогачикської зрошувальної системи, яка розташована на території Запорізької області і експлуатується Північно-Рогачикським міжрайонним управлінням водного господарства, подається до балки Великі Сірогози.

Протяжність задіяних каналів для подачі води складає майже 100 км!

Всього планується подати більше 6 млн. кубічних метрів води, тож перший мільйон – вже на землях Херсонщини!

Ремонт покрівель виробничих будівель

фото

В міжрайонних управліннях водного господарства БУВР річок Приазов’я згідно з затвердженими планами виконуються роботи з ремонту покрівель виробничих будівель.

Детальніше >>

Так, станом на 16.10.2018 на 9 будівлях насосних станцій відремонтовано 528 м2 покрівлі.

Зазначені заходи виконуються з метою приведення водогосподарських об’єктів у належний технічний і естетичний стан.

11.10.2018 року в приміщенні Запорізької облдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з розрахунку розміру орендної плати за надання в оренду водних об’єктів та проведення процедури укладання, переукладання договорів оренди водних об’єктів на території Запорізької області під головуванням заступника голови облдержадміністрації Бабаніна О.О.

фото

У заході взяли представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я та Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області.

Детальніше >>

Учасники засідання розглянули питання щодо затвердження розрахунків орендної плати за використання водних об’єктів на умовах оренди.

Після затвердження нової орендної плати орендарям буде перераховано річну орендну плату за користування водними об’єктами шляхом внесення змін до діючих договорів оренди та надання для використання паспорту водного об’єкту.

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.10.2018 року

pdf Докладніше…

Фонд Східної Європи розпочинає в Запорізькій області новий проект для розбудови інвестиційного потенціалу громад

фото

10 жовтня 2018 року в Запорізькій ОДА відбулася презентація інноваційної програми розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад, яка виконується Фондом Східної Європи у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Детальніше >>

До участі у презентації були запрошені представники 43 ОТГ, представники Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, Департаменту екології та природних ресурсів, БУВР річок Приазов`я, керівники зацікавлених структурних підрозділів облдержадміністрації, а також Запорізького регіонального відділу «Асоціація міст України» та Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування.

Від БУВР річок Приазов`я участь у презентації прийняла начальник відділу водокористування, член робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Запорізької області Тетяна Гелетюк.

Програма місцевого системного розвитку діє в Україні лише місяць. Зазначена програма працюватиме з об’єднаними територіальними громадами Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей.

На нараді представники проекту розказали про основні етапи роботи та важливі моменти, необхідні для успішного провадження цієї роботи на базі партнерських об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Керівник програми місцевого системного розвитку Наталія Слинько повідомила, що на першому етапі будуть відібрані 65 ОТГ для проходження навчання та надання підтримки по ефективному управлінню земельними ресурсами. Крім цього, будуть відібрані не менше десяти ОТГ для розробки комплексного плану управління землями та щонайменше двох інвестиційних проектів.

На третьому етапі спільно з фахівцями будуть створені геоінформаційні бази даних ОТГ на онлайн платформі.

Також буде створена картографічна основа та електронна карта ОТГ з нанесенням усіх даних територій громад. Пізніше фахівці USAID спільно з представниками громад будуть розробляти схеми сучасного та перспективного використання і охорони земель.

Представники USAID упевнені, що в результаті плідної співпраці на сході Україні їм вдасться зменшити корупційні ризики та забезпечити вільний доступ до інформації щодо просторових та ресурсних умов ведення бізнесу в ОТГ, налагодити інформаційне, кадрове та організаційне забезпечення для відповідального та кваліфікованого управління земельними ресурсами.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 08.10.2018

Всеукраїнський тиждень права

План заходів БУВР річок Приазов'я та підвідомчих йому організацій з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права

pdf Докладніше…

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.09.2018 року

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка за вересень 2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 27.09.2018

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 20.09.2018 по 26.09.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Покращення санітарно-побутових умов для працівників

фото

В міжрайонних управліннях водного господарства БУВР річок Приазов’я приділяється значна увага створенню належних санітарно-побутових умов перебування працівників.

Детальніше >>

З метою забезпечення в приміщеннях для відпочинку та обігріву необхідного температурного режиму виконуються роботи з утеплення фасадів, встановлення металопластикових вікон, ремонту покрівлі, ремонту та заміні вхідних дверей, проведення ревізії та ремонтних робіт існуючих систем опалення.

Зазначені заходи виконуються для створення комфортних умов перебування працівників та приведення водогосподарських об’єктів у належний технічний і естетичний стан.

19 вересня 2018 року Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод»

Цей документ передбачає проведення моніторингу на конкретних масивах поверхневих вод згідно з європейськими стандартами.

Детальніше >>

Тепер державний моніторинг масивів поверхневих вод проводитиметься за біологічними, гідроморфологічними, хімічними та фізико-хімічними показниками.

Новий порядок державного моніторингу вод набирає чинності з 1 січня 2019 року.

Цей Порядок принципово змінює існуючу систему моніторингу, адже створює всі необхідні передумови досягнення доброго екологічного та хімічного станів українських водойм.

ВРУ ПКМУ від 19 вересня 2018 р. № 758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод»

19.09.2018 року в приміщенні Запорізької облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Скоблікова В.В.

фото

На засіданні розглядались питання про першочергові (невідкладні) заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру:

— на головній каналізаційній насосній станції, яка розташована в смт Степногірськ Василівського району Запорізької області;

— на котельні Розівської центральної районної лікарні, яка розташована в смт Розівка Розівського району Запорізької області.

Від БУВР річок Приазов’я в засіданні прийняла участь начальник відділу техногенного-екологічної безпеки Рибалко І.Г.

Детальніше >>

Як доповів голова Василівської районної державної адміністрації Кошеленко В., обладнання та комунікації головної каналізаційної насосної станції, яка розташована в смт Степногірськ Василівського району, знаходяться в аварійному стані, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру та потребують термінового капітального ремонту.

За рішенням комісії з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації для проведення першочергових заходів на вищезгаданих об’єктах будуть виділені кошти з резервного фонду обласного бюджету.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 13.09.2018 по 19.09.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

«Міжнародний день чистих берегів» в Якимівському районі

фото

На підтримку масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів» працівниками Якимівського МУВГ БУВР річок Приазов’я 15 вересня 2018 року було організовано прибирання прибережної захисної смуги уздовж річок Великий та Малий Утлюк Якимівського району, Запорізької області. Серед учнів Якимівської середньої школи № 2 та Аграрного ліцею проведена роз’яснювальна робота про дбайливе ставлення до водних об’єктів.

Детальніше >>

«Міжнародний день чистих берегів» в Дніпрорудному

фото

За підтримки акції «Міжнародний день чистих берегів» працівниками Придніпровського, Північно-Рогачикського МУВГ та гідрогеолого-меліоративної партії БУВР річок Приазов’я 14 вересня 2018 року в місті Дніпрорудному спільно з учнями 8-А, 8-Б класів Дніпрорудненської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи «Світоч» було організовано прибирання берега Каховського водосховища. Перед початком акції проведено відповідну лекцію для школярів про дбайливе ставлення до водних об’єктів.

Детальніше >>

«Міжнародний день чистих берегів» в Михайлівці

фото

До масштабної акції «Міжнародний день чистих берегів» приєднались працівники Вільнянського МУВГ БУВР річок Приазов’я. 14 вересня 2018 року було організовано прибирання прибережної захисної смуги уздовж річки Вільнянка, с. Михайлівка, Вільнянського районну, Запорізької області.

Детальніше >>

«Міжнародний день чистих берегів» в Кам'янці-Дніпровській

фото

14 вересня 2018 року Працівниками Кам’янського МУВГ БУВР річок Приазов’я було організовано прибирання берега Каховського водосховища.

Детальніше >>

«Міжнародний день чистих берегів»

фото

Представники Веселівського МУВГ БУВР Річок Приазов’я спільно з вчителями та учнями Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» активно залучилися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів».

Детальніше >>

Учням було організовано перегляд відеоролика «Я прибрав. Черга за тобою». Під час демонстрації відео школярі обговорювали сучасні проблеми забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Також створили екологічну газету «Врятуємо Капітошку», провели гру «Як живеться Жабеняті у ставку» та вікторину «День води». Старшокласники організували прибирання сміття на узбережжі ставка, який є окрасою рідного села.

«Я прибрав. Черга за тобою»

фото

В рамках екологічної акції "Міжнародний день чистих берегів" щодо дбайливого ставлення до водних об'єктів, підтримання чистоти і порядку на прибережних смугах водойм протягом 10-13 вересня 2018 року з учнями 5-11 класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» представниками Веселівського МУВГ БУВР річок Приазов’я разом з класними керівниками та вчителями біології проведено роз'яснювальну та просвітницьку роботу, а також організовано перегляд відеороліку «Я прибрав. Черга за тобою» та його обговорення на виховних годинах та уроках біології.

Детальніше >>

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 06.09.2018 по 12.09.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 11.09.2018

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Детальніше >>

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбережь - Міжнародного дня чистих берегів.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 03.09.2018

Розпочато формування басейнової ради річок Приазов’я

фото

Пропозиції щодо кандидатур до складу басейнової ради приймаються до 04.10.2018 на адресу: Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов’я, пр.Соборний, 105, м. Запоріжжя, 69095

Детальніше >>

тел./факс (0612) 62-41-94

е-mail: zap.ovr.16@gmail.com

Надання кандидатур здійснюється шляхом подання заяви разом із супровідним листом від організації, яку кандидат представляє.

Контактні особи:

Рибалко Інна Георгіївна, тел.: (061) 787-49-70, (067) 612-31-46

Шведова Катерина Іванівна, тел.: (061) 787-49-70, (067) 612-31-46

Інформацію про дату, час і місце проведення установчих зборів буде розміщено на офіційних сайтах Держводагентства та Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я у рубриці «Басейнова рада» після 9 жовтня 2018 року, відповідно до Закону України від 04.10.2016 № 1641-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом», наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 26.01.2017 № 23 «Про затвердження Типового положення про басейнові ради» (зареєстровано у Мін’юсті 17 лютого 2017 р. за № 231/30099).

Відновлення внутрішньогосподарської мережі в Якимівському районі Запорізької області

фото

Якимівським міжрайонним управлінням водного господарства БУВР річок Приазов’я на замовлення ТОВ «Приморський» Якимівського району виконуються роботи з відновлення трубопроводів внутрішньогосподарської мережі з використанням мобільного ізоляційного комплексу МКІ-140.

Детальніше >>

Так, станом на 30.08.2018 мобільним ізоляційним комплексом МКІ-140 методом нанесення внутрішньої цементно-піщаної ізоляції з використанням сучасної технології приготування розчинів із застосуванням латексної добавки «Адіпласт» відновлено 1270 м сталевих трубопроводів Ø 630 мм.

Відновлення трубопроводів внутрішньогосподарської мережі дозволить забезпечити зрошення сільгоспкультур на площі 222 га.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 31.08.2018

Приведення водогосподарських об’єктів у належний технічний та естетичний стан

фото

Мелітопольським міжрайонним управлінням водного господарства БУВР річок Приазов’я згідно з затвердженим планом виконуються роботи з ремонту будівлі насосної станції НС-58 Приазовської зрошувальної системи.

Детальніше >>

Станом на 23.08.2018 виконано роботи:

— ремонт вимощення – 20 м2;

— ремонт панелей стін фасаду - 1,5 м2;

— фарбування стін фасаду - 470 м2;

Зазначені заходи виконуються з метою приведення водогосподарських об’єктів у належний технічний і естетичний стан.

Роботи з ремонту виробничих будівель продовжуються.

ДЕНЬ ПРАПОРУ

фото

23 серпня 2018 року представники Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапору України. Захід відбувся на о. Хортиця, біля Музею історії Запорозького козацтва. На честь свята Державний Прапор було піднято на найвищий в Україні флагшток. Його загальна висота над рівнем Дніпра складає близько 90 метрів.

Детальніше >>

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

фото

22 серпня 2018 року – представники Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я взяли участь в урочистому святкуванні 27-мої річниці Дня незалежності України.

Детальніше >>

Захід відбувся в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара.

Під час урочистостей голова облдержадміністрації Костянтин Бриль привітав запоріжців із прийдешнім святом і звітував про соціально-економічні досягнення регіону.

Нарада 21 серпня 2018 року

фото

21 серпня 2018 року Держводагентство України на базі Управління Головного Каховського магістрального каналу провело нараду з водогосподарськими організаціями щодо попередження випадків виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій та пожеж. Від Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я на нараді був присутній заступник начальника управління Лебідь О.М.

Детальніше >>

На нараді він доповів про стан виробничого травматизму в підвідомчих управліннях.

Також у своїй доповіді він зазначив, що особливу увагу в управлінні привернуто питанню стану забезпечення спецодягом та спецвзуттям та проведенню цілеспрямованої роботи з одержання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 20.08.2018

Виконання робіт з капітального ремонту насосно-силового обладнання

фото фото

Придніпровським міжрайонним управлінням водного господарства Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я проведено капітальний ремонт трансформатора ТМ-630 кВА, 10/0,4 кВ з трансформаторної підстанції насосної станції НСП-121 Північно-Рогачикської зрошувальної системи.

Роботи проведені підрядною організацією. Зазначені заходи дозволили забезпечити зрошення сільгоспкультур на площі близько 400 га.

УВАГА!

З 17 серпня 2018 року Запорізьке обласне управління водних ресурсів відповідно до наказу Держводагентства України від 25.07.2018 № 558 «Про перейменування Запорізького обласного управління водних ресурсів» перейменовано на Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов’я. Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов’я є правонаступником всіх прав та обов’язків Запорізького обласного управління водних ресурсів. Ідентифікаційний код юридичної особи, банківські реквізити залишилися без змін.

Анонс!

фото

З 6-8 листопада 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст.м. «Лівобережна») відбудеться ХVІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2018» (інформаційний сайт www.iec-expo.com.ua)

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 13.08.2018

Виконання робіт з ремонту та утеплення виробничих будівель Запорізького облводресурсів

фото

Північно-Рогачикським міжрайонним управлінням водного господарства Запорізького облводресурсів згідно з затвердженим планом виконуються роботи з ремонту та утеплення будівлі Головної насосної станції Північно-Рогачикської зрошувальної системи, ремонту виробничих будівель ГНС та благоустрою території.

Детальніше >>

Станом на 01.08.2018 виконано роботи:

—облицювання стін фасаду – 369 м2,;

—штукатурення - 475 м2,;

—фарбування - 781 м2,;

—облаштування в’їзду на територію ГНС.;

Зазначені заходи виконуються з метою підвищення рівня енергетичної ефективності будівлі ГНС та приведення водогосподарських об’єктів у належний технічний і естетичний стан.

Роботи з ремонту виробничих будівель продовжуються.;

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 09.08.2018 по 15.08.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 02.08.2018 по 08.08.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка за липень 2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Нарада IV ступені оперативного контролю за ІІ квартал 2018 року

фото

26 липня 2018 року на базі Кам'янського міжрайонного управління водного господарства було проведено нараду IV ступені оперативного контролю за ІІ квартал 2018 року

Детальніше >>

На засіданні були присутні представники Запорізького облводресурсів, головні інженери, головні механіки та провідні інженери з охорони праці від підвідомчих організацій,

На нараді розглядалися питання:

—стан охорони праці, пожежної безпеки в підвідомчих організаціях Запорізького облводресурсів за ІІ квартал 2018 року, та основні завдання профілактичної роботи щодо запобігання нещасних випадків на виробництві на IІІ квартал 2018 року;

—виконання заходів за результатами перевірок стану охорони праці, пожежної та електробезпеки підвідомчих організаціях;

—вимоги безпеки до обладнання транспортних засобів, двигуни яких працюють на газовому паливі;

—аптечка першої допомоги, її склад, призначення та правила користування;

—заходи з попередження пожеж і загорянь у зв’язку з спекотною погодою на водогосподарських об’єктах;

—організація стажування та вимоги до програми стажування водіїв колісних транспортних засобів;

—робота по отриманню дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою та на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки;

На практичній частині наради завідуючим ремонтно-механічної майстерні Рахубою М.Д. були продемонстровані міри безпеки при виконанні робіт на металообробних верстатах.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 31.07.2018

Діагностика обладнання насосних станцій за допомогою сучасних вимірювальних приладів

фото

Спеціалістами міжрайонних управлінь Запорізького облводресурсів з метою попередження аварійних ситуацій та виходу з ладу технологічного обладнання виконуються роботи з термографічного моніторингу та вібродіагностики.

Детальніше >>

За допомогою приладів тепловізорної діагностики ( тепловізорів типу FLUK Ti9 та TESTO 875-2, пірометрів DT-8380 ) здійснюється термографічний моніторинг контактних з'єднань енергетичного обладнання.

Проведення вібродіагностики балансувальним прибором БМ-6 та індикаторами дефектів підшипників ІДП-06, дозволяє своєчасно визначити ступінь зносу підшипників та дисбаланс обертових частин електромеханічного обладнання.

Метрологічною службою Мелітопольського МУВГ проводяться енергетичні аудити на об'єктах облводресурсів з метою визначення відповідних технічних параметрів насосних агрегатів та розробки пріоритетних заходів з енергозбереження.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 26.07.2018 по 01.08.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 19.07.2018 по 25.07.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 24.07.2018

Проведення енергетичного обстеження водообліку на насосних станціях Вільнянського МУВГ

фото

Відповідно до наказу Запорізького облводресурсів «З проведення енергетичних обстежень на насосних станціях», головним метрологом Мелітопольського МУВГ Лебедько Г.Ю., разом з фахівцями Вільнянського МУВГ 13 липня 2018 р. проведено енергоаудит на насосних станціях Вільнянської та Розумівської зрошувальних систем.

Детальніше >>

На двох насосних станціях (НС-3 ВЗС і НС РЗС) виконані роботи з першого етапу енергоаудиту по визначенню фактичного технічного стану насосних агрегатів та точності вимірювань витрат води.

За допомогою наявних засобів вимірювальної техніки (переносного ультразвукового витратоміра, манометра та мановакуумметра, лічильника електроенергії) виконані вимірювання при різних режимах роботи насосних агрегатів. При цьому зроблені контрольні заміри витрат води по стаціонарному витратоміру УВР-011 та показників механічних лічильників води, які встановлені на трубопроводах садово-городніх товариств Розумівської зрошувальної системи.

Результати вимірювань будуть опрацьовані і надані Вільнянському міжрайонному управлінню водного господарства для практичного застосування.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 17.07.2018

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 12.07.2018 по 18.07.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Якимівські аграрії збільшують площі поливу 13.07.2018р

фото

Після 12 років простою включилася в роботу насосна станція 6 Р-8. Завдяки спільним зусиллям Якимівського міжрайонного управління водного господарства і ТОВ «Україна» почалися відновлювальні роботи по внутрішньогосподарській мережі.

Детальніше >>

Так, за допомогою мобільного комплексу по цементно-піщаній ізоляції напірних трубопроводів Якимівського МУВГ, на внутрішньогосподарській мережі господарства практично заново відновили стальні трубопроводи різних діаметрів від 350 мм до 820 мм на протяжності майже 150 м.

Крім того, господарство своїми силами провели роботи по ремонту та заміні трубопроводів, запірно-регулюючої арматури. На ці цілі було витрачено понад 15 млн. грн.

Для проведення ефективного поливу протягом двох років (2016-2017) закуплено 8 дощувальних машин «Фрегат» на суму близько 4 млн. грн.

За допомогою цих машин у 2017 році було полито 438 га озимої пшениці та сої. Інтенсивний полив продовжується і в поточному році. На сьогоднішній день на поля господарства насосною станцією НСП 6 Р-8 подано майже 800 тис.м3 води. В зв'язку з посушливим літом насосна станція працює практично не зупиняючись.

А взагалі Якимівське МУВГ подає воду на поля ТОВ «Україна» ще по трьом насосним станціям: 2 Р-8, 4 Р-8 та 4 З-МК.

В цілому господарство отримало у 2018 році від Якимівського МУВГ 2,5 млн.м3 води, що дало змогу полити біля 1700 га зрошуваних земель.

Зрошувальна система потребує додаткових коштів для збереження врожаю 11.07.2018р

фото

На базі племзаводу «Степний», що у Кам’янсько-Дніпровському районі, відбулася виїзна нарада з питань моніторингу ходу поливної кампанії на першому зональному каналі Північно-Рогачинської зрошувальної системи.

Детальніше >>

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков, начальник Запорізького обласного управління водних ресурсів Володимир Шляховчук, представники райдержадміністрації та керівники господарств.

Територія Запорізької області розташована в зоні недостатнього та нестійкого зволоження. Кожні шість-вісім років із 10 оцінюються як сухі та посушливі. Площа сухої та дуже сухої зони за останні 10 років зросла на 7%. Висока температура повітря - від 35°С до 40°С та практично відсутність протягом 90 днів весняно-літнього періоду будь-яких суттєвих опадів спостерігалися і в цьому році. Природна родючість ґрунтів у Запорізькій області у поєднанні з сучасними технологіями може дати високі врожаї. Проте ні сучасні технології, ні новітні сорти гібридів не забезпечують ефективне рослинництво, коли бракує головного джерела життя – води. Отже, продовольче та ресурсне забезпечення, а відповідно і продовольча безпека значною мірою залежать від наявності, стану та ефективності використання зрошуваних земель, які займають 12% ріллі в області. Подальше використання зрошуваних земель можливе лише завдяки залученню коштів з різних джерел фінансування, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Директор племзаводу «Степний» Анатолій Волков ознайомив присутніх з ходом поливної кампанії у господарстві та проблемами подальшого використання зонального каналу Північно-Рогачинської зрошувальної системи.

Начальник обласного управління водних ресурсів Володимир Шляховчук поінформував про стан експлуатації інженерної інфраструктури зрошувальної системи. Так, зональний канал Північно-Рогачинської зрошувальної системи побудований та введений в експлуатацію з 1974 по 1977 р.р. В останні роки спостерігається бурхливе зростання водоростей та замулення каналу, що погіршує його пропускну спроможність. Управлінням каналів Північно-Рогачинської зрошувальної системи постійно проводяться ремонтно-доглядові роботи, а саме: земляні роботи, очищення від мулу, вирубування чагарника, обкошування каналу, бетонні роботи тощо. Проте цих заходів недостатньо. Для забезпечення надійної роботи і своєчасної та в повному обсязі подачі води водокористувачам необхідно додатково виділити кошти з обласного бюджету. Зокрема, близько 1 млн. грн. - на проведення робіт з очищення від мулу і рослинності та відновлення захисного шару в підводній частині залізобетонного облицювання каналу.

За підсумками наради прийнято рішення додатково опрацювати можливість виділення коштів, необхідних для забезпечення надійної роботи каналу, з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища або з інших джерел.

Проект «Чиста вода»

фото

Нещодавно TEXTY.ORG.UA опублікували проект «Чиста вода» про стан води у річках на основі даних Держводагентства.

На онлайн-карті «Чиста вода» відображені найбільші річкові басейни України та вказаний рівень забрудненості. Зауважимо, що йдеться не про русла річок повністю: на карті показано стан води у локаціях, де беруть проби для аналізів.

Детальніше >>

Інтерактивна карта містить дані про понад 400 пунктів контролю якості води. У цих пунктах працівники Держводагентства забирають воду й перевіряють її за 16-ма параметрами (у переліку – як корисні, так і шкідливі сполуки). Якщо забруднення у певному басейні перевищує норму, про це сигналізують спеціальні позначки на карті.

Можна оцінити рівень забруднення за конкретними речовинами та відстежити, як змінювалася концентрація шкідливих речовин у певній локації упродовж останніх п’яти років.

Детальніше на сайті http://texty.org.ua/water/

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 10.07.2018

День Дніпра 07.07.2018р

фото

Щорічно в першу суботу липня українці святкують Міжнародний день Дніпра. Цього року святкування припало на 7 липня (свято Івана Купала). Мета заходу – привернути увагу громадськості до екологічних проблем річки. Зазначений захід проходив під гаслом: «ЧИСТИЙ ДНІПРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ"!!!

Детальніше >>

Роль Дніпра в житті українців не перебільшена. З давніх часів він забезпечував жителів водою і рибою і служив важливим торговим каналом. Сьогодні ж Дніпро залишається джерелом водопостачання для 70% населення України, в тому числі і для запоріжців.

Дніпро – найбільша річка Європи після Дунаю та Волги, а в Україні їй немає рівних.

Делегація Запорізького облводресурсів прийняли активну участь у заходах щодо святкування Дня Дніпра у м. Київ на Поштовій площі.

В рамках заходів було влаштовано «Історичний переплив Дніпра» з Труханового острова біля Паркового мосту до набережної біля Поштової площі. У запливі взяли участь більше 400 плавців.

Представники Держводагентства України влаштували Флешмоб «Dnipro-dance» – сучасний український танок під сучасну українську музику, який було проведено на території Поштової площі у м. Києві. Захід став одним із перших кроків на шляху єднання зусиль усіх тих, кому небайдужий стан головної водної артерії нашої країни.

Відзначання дня Дніпра підвідомчими організаціями 07.07.2018р

фото

В рамках екологічної акції «Чистий берег» представниками Гідрогеолого-меліоративної партії Запорізького обласного управління водних ресурсів, Придніпровського міжрайонного управління водного господарства, Управління каналів Північно-Рогачикської зрошувальної системи проведено прибирання прибережної захисної смуги Каховського водосховища від побутового сміття.

Детальніше >>

При цьому проводилась роз’яснювальна робота з громадянами про важливість збереження екосистеми Дніпра, а також розповсюдження буклетів серед молодшого покоління в літніх таборах при навчальних закладах м. Дніпрорудне.

Працівники Вільнянського міжрайонного управління водного господарства провели прибирання сміття та побутових відходів в прибережній захисній смузі затоки Дніпровського водосховища на території Михайлівської сільської ради Вільнянського району та на березі річки Верхня Терса на території Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району. Також проводилось прибирання в захисній смузі річки Кобильня Новозлатопільської сільської ради Розівського району. Також співробітниками Вільнянського МУВГ були розповсюджені буклети «День Дніпра».

Святкування міжнародного дня Дніпра у Запоріжжі 07.07.2018р

фото

У суботу 7 липня у парку відпочинку «Дубовий Гай» відбулися заходи в рамках традиційного святкування міжнародного дня Дніпра, що проходить щорічно в першу суботу липня, починаючи з 2003 року.

Детальніше >>

Представники Запорізького обласного управління водних ресурсів прийняли активну участь у підготовці та проведенні даного заходу, зокрема були представлені буклети та брошури щодо дотримання екологічної безпеки та захисту р. Дніпро від забруднення.

На святкуванні були представлені винаходи - роботи, створені юними ентузіастами для очищення води від сміття ( пластикові пляшки, стаканчики та інше.) Ці винаходи без сумніву є важливим кроком для збереження головної водної артерії України від забруднення.

Винахідникам були вручені подарунки та сертифікати.

Виконані роботи по Вільняньському МУВГ станом на 05.07.2018р

фото

Співробітниками Вільнянського МУВГ було виконано перевірку виконання доглядових робіт по групі насосних станцій Жовтневої ЗС.

Детальніше >>

Виконані роботи по Веселівському МУВГ станом на 05.07.2018р

фото

Співробітниками Веселівського МУВГ були виконані такі роботи:

Поточний ремонт КГ-2У. Ремонт зчеплення, ремонт циліндра лопати, ремонт гідроциліндра стріли. Ремонт виконує тракторист-машиніст сільськоосподарського виробництва 4 р. Гічішкін В.В. на базі Веселівського МУВГ на ЕД №1

Детальніше >>

Виконані роботи по Мелітопольському МУВГ станом на 05.07.2018р

фото

Співробітниками Мелітопольського МУВГ були виконані такі роботи:

- фарбування цоколя НС-19 – 38 м2;

- фарбування фасада НА-19 – 22м2

Детальніше >>

Виконання робіт з очищення від водорості на зрошувальних каналах Запорізького облводресурсів

фото

У зв’язку зі спекою, що в останні часи спостерігається на території Запорізької області, відбувається бурхливе зростання водоростей в зрошувальних каналах, що призводить до погіршення їх пропускної спроможності.

Детальніше >>

З метою очищення каналів від водорості та сміття використовуються механізовані сміттєутримуючі решітки. Силами працівників управління з використанням техніки та механізмів ліквідуються місцеві затори на каналах.

Також, для очищення від водорості раціоналізаторами Управління каналів Північно-Рогачикської зрошувальної системи виготовлено навісне обладнання на трактор Т-130. Станом на 04.07.2018 від водорості та сміття очищено - 2,7 тис. м3.

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.07.2018 року

pdf Докладніше…

26 червня представники Запорізького облводресурсів прийняли участь в урочистостях до Дня Конституції України

фото

У приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. Магара відбулися урочисті збори з нагоди Дня Конституції.

Детальніше >>

З державним святом всіх запоріжців привітали голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів радиСергій Мішок.

Також на урочистих зборах були присутні народні депутати України, керівництво облдержадміністрації, керівництво обласної ради та депутати Запорізької обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій, районних рад, ОТГ, міські голови міст обласного значення, учасники АТО представники військових структур, громадськості і політичних партій, а також представники національних меншин, релігійних конфесій та молодіжних організацій.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області та з нагоди Дня Конституції були відзначені та нагороджені представники різних галузей Запорізького краю.

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 03.07.2018

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка за червень 2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 21.06.2018 по 27.06.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Виконання доглядових робіт на водогосподарських об’єктах Запорізького облводресурсів

фото

В Запорізькому облводресурсів згідно затвердженого плану продовжується робота з виконання доглядових робіт на водогосподарських об’єктах.

Детальніше >>

Так, у 2018 році виконано роботи з обкошування водогосподарських об’єктів на площі 662,6 га, вирубування чагарнику — 287,7 га, очищення каналів від водорості — 2,6 тис. м3, оброблення гербіцидами — 21,2 га.

Роботи проводяться з метою підтримання сталого функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу.

УВАГА!!! Змінилися реквізити рахунків для зарахування надходжень, за оренду водних об’єктів, відкритих в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Запорізькій області за вказаним кодом класифікації доходів бюджету, вводяться в дію з 02.07.2018

pdf Реквізити рахунків для зарахування надходжень до місцевих бюджетів за кодом класифікації доходів бюджету 22130000 "Орендна плата за водні об'єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами (області, міста Києва)" по Запорізькій області, що вводяться в дію з 02.07.208

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 14.06.2018 по 20.06.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 19.06.2018

14-15 червня 2018 року у м.Полтава відбувся семінар-тренінг з впровадження Водної Рамкової та Паводкової директиви ЄС

фото

На семінарі були розглянуті питання щодо реформування сектору управління водними ресурсами в Україні, основних антропогенних навантажень та їх впливів та досвід ЄС, виділення масивів поверхневих вод на прикладі басейну Дністра та в басейні Адур-Гарона (Франція) тощо.

Детальніше >>

Від Запорізького облводресурсів у роботі семінару-тренінгу прийняли участь начальник відділу ТЕБ Рибалко І.Г. та провідний інженер відділу ТЕБ Шведова К.І.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 07.06.2018 по 13.06.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 12.06.2018

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 31.05.2018 по 06.06.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур

pdf Оперативна інформація про проведення поливів сільськогосподарських культур в Запорізькій області станом на 05.06.2018

У першу неділю червня відмічається День працівника водного господарства України

фото

31 травня на борту теплохода «Лара» відбулося урочисте засідання з нагоди святкування Дня працівників водного господарства України.

У засіданні взяли участь начальник Запорізького облводресурсів Шляховчук В.А., працівники апарату, начальники та співробітники підвідомчих організацій.

Детальніше >>

Почесними гостями на святі були головний спеціаліст відділу координації діяльності територіальних органів Держводагентства України Жовнір В.В., в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрацій Поляков А.В., директор інституту Запоріждіпроводгосп Коломієць О.А. та голова міськкому профспілки працівників агропромислового комплексу Балтян Л.О.

Зі звітом про виконану роботу, про плани на майбутнє та з поздоровленнями виступив начальник Запорізького облводресурсів Володимир Шляховчук.

Працівників водного господарства привітали почесні гості свята, а також співробітники підвідомчих організацій.

Кращі працівники галузі отримали грамоти та подяки Кабінету Міністрів України, Держводагентства України, Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради та Запорізького облводресурсів.

До цієї дати профспілковий комітет Запорізького облводресурсів підготував свято для робітників управління на базі відпочинку «Вікторія», м. Запоріжжя, яке пройшло 1 червня 2018 року.

В програмі свята спортивні змагання з волейболу, пейнтболу, водні процедури, традиційна уха.

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.06.2018 року

pdf Докладніше…

30 травня — 1 червня 2018 року в м. Запоріжжя відбувся 2-й спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко-форум — 2018»

фото

Захід організований Мінекології та Запорізькою торгово-промисловою палатою покликаний стати платформою для конструктивної взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування, представників науки, бізнесу та громадськості у галузі охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, впровадження екологічних ініціатив та сприяти залученню інвестицій та інновацій, які покращать стан довкілля, збереженню природних ресурсів, розвитку територіальних громад, налагодженню та зміцненню міжнародного співробітництва у галузі охорони довкілля.

Детальніше >>

Учасниками заходу стали представники міністерств та відомств, Асоціації міст України, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, вчені та спеціалісти академічних та галузевих науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, керівники підприємств різних форм власності, іноземні підприємства та організації, фінансові структури та громадські організації.

У заході взяли участь представники апарату Запорізького облводресурсів, а також фахівці підвідомчих організацій.

Разом з тим, представники апарату Запорізького облводресурсів та підвідомчих організацій взяли участь у роботі секції «Охорона водних ресурсів, водопостачання, водовідведення, технології та обладнання з очищення природної та стічної води».

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка за травень 2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

25 травня 2018 року у м. Київ проведено семінар «Визначення масивів поверхневих вод в районі річкового басейну Дніпра, як пілотного басейну проекту EUWI+»

фото

У семінарі прийняли участь начальник відділу Рибалко І.Г. та провідний інженер Шведова К.І. відділу ТЕБ Запорізького облводресурсів.

Детальніше >>

Семінар включав такі питання:

— коротку інформацію про: наявність даних та поточні проекти у сфері управління водними ресурсами, приділяючи увагу типології, біологічним та гідробіологічним даним, тиску та ресурсам;

— презентації експертів UBA про принципи виділення масивів поверхневих вод;

— практичні завдання в підгрупах, які націлені на оцінку типології, перевірки відповідності та важливості вагомих зв’язків реагування на зміну тиску.

Увага! Держводагентство шукає кращу ідею ЛОГОтипу Дня Дніпра!

фото

ЛОГО переможця стане офіційним логотипом Дня Дніпра в Україні і буде використовуватися у друкованих матеріалах та подіях.

ЛОГОТИП має бути виконаний у будь-якому графічному форматі, придатному для подальшого універсального використання.

Разом із ЛОГОТИПОМ автори мають подати таку інформацію: прізвище, ім'я, вік автора, назву роботи, телефон, електронну пошту.

Ваші логотипи надсилайте на електронну адресу: simkova@davr.gov.ua з позначкою у темі листа КОНКУРС ЛОГОТИПІВ — до 11 червня 2018 року.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. (044) 246-71-40.

Держводагентство до Дня Дніпра оголошує конкурс на краще авторське фото «Дніпро різноманітний»!

фото

До участі у конкурсі подаються роботи, пов'язані з тематикою свята (кольорові та чорно-білі окремі фотографії. Розмір фото 20x30 см (формат A4).

Фотороботи подаються як у друкованому варіанті (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, 01004), так і направляються (цифровий знімок) на електронну адресу simkova@davr.gov.ua (файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів).

На зворотному боці кожної роботи (або у електронному листі, якщо робота надсилається в електронному вигляді) обов’язково слід вказати: прізвище, ім'я, вік автора, назву роботи, телефон, електронну пошту.

Конкурс триватиме з 22 травня до 11 червня 2018 року (включно).

Визначення кращих робіт:

з 12 по 18 червня 2018 року (включно) на офіційній сторінці Держводагентства у Facebook відбуватиметься голосування за допомогою «подобайчиків».

Ті роботи, які отримають найбільшу кількість «подобайчиків» і стануть переможцями.

Оголошення та нагородження переможців відбудеться 7 липня 2018 року! (м. Київ, Поштова площа, 10.00).

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. (044) 246-71-40.

Держводагентство до Дня Дніпра оголошує конкурс на кращий дитячий малюнок «Мальовничий Дніпро»!

фото

Учасники у своїх роботах мають зобразити Мальовничий Дніпро.

Конкурс триватиме з 22 травня до 11 червня 2018 року (включно).

Конкурсні роботи можна подати нарочно, поштою (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, 01004) або направляти (цифровий знімок) на електронну адресу: simkova@davr.gov.ua

На зворотному боці кожної роботи (або у електронному листі, якщо робота надсилається в електронному вигляді) обов’язково слід вказати: прізвище, ім'я, вік автора, назву роботи, телефон, електронну пошту.

Визначення кращих робіт:

з 12 по 18 червня 2018 року (включно) на офіційній сторінці Держводагентства у Facebook відбуватиметься голосування за допомогою «подобайчиків».

Ті роботи, які отримають найбільшу кількість «подобайчиків» і стануть переможцями.

Оголошення та нагородження переможців відбудеться 7 липня 2018 року! (м. Київ, Поштова площа, 10.00).

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. (044) 246-71-40.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 24.05.2018 по 30.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

«Еко Форум — 2018»

фото

З 30 травня по 1 червня 2018 року у виставковому комплексі «Козак-Палац» за адресою м.Запоріжжя вул. Перемоги, 70Б планується проведення 2-ого спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум — 2018» (інформаційний сайт www.ziif.in.ua).

Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців підприємств, фінансових структур, громадських організацій прийняти участь у міжнародному екологічному форумі та виставці.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 17.05.2018 по 23.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 11.05.2018 по 16.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 03.05.2018 по 10.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.05.2018 року

pdf Докладніше…

26 квітня 2018 року на базі Придніпровського міжрайонного управління водного господарства було проведено нараду IV ступені оперативного контролю за І квартал 2018 року

фото

На засіданні були присутні представники Запорізького облводресурсів, головні інженери, головні енергетики та провідні інженери з охорони праці від підвідомчих організацій, запрошені від сторонніх організацій — провідний технічний експерт Запорізького експертно-технічного центру Марухін Є.В.

Детальніше >>

На нараді розглядалися питання:

— порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;

— стан охорони праці, пожежної безпеки в підвідомчих організаціях Запорізького облводресурсів за І квартал 2018 року, та основні завдання профілактичної роботи щодо запобігання нещасних випадків на виробництві на IІ квартал 2018 року;

— виконання заходів за результатами перевірок стану охорони праці, пожежної та електробезпеки підвідомчих організаціях;

— порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці;

— основні порушення вимог електробезпеки під час експлуатації розподільчих електромереж;

— використання засобів індивідуального захисту під час зварювальних робіт;

— організація спеціального навчання з питань охорони праці;

На практичній частині наради начальником цеху з ремонту електрообладнання Лисаком І.В. було продемонстровано безпечне виконання робіт при проведенні ремонту електрообладнання.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка за квітень 2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 26.04.2018 по 02.05.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Результати роботи Запорізького облводресурсів за I квартал 2018 року

фото

pdf Результати роботи Запорізького облводресурсів за I квартал 2018 року

25 квітня 2018 року — відбулося засідання колегії Держводагентства, яка проходить на базі Деснянського басейнового управління водних ресурсів

Участь у засіданні прийняв начальник Запорізького облводресурсів Шляховчук В.А.

На порядку денному розглядалися питання: щодо пропуску повені 2018 року, про зміну організаційної структури водогосподарських організацій відповідно до басейнового принципу управління водних ресурсів, про роботу водогосподарських організацій із водокористувачами в умовах змін до Податкового кодексу, пов’язаних з укладанням договорів із забору води на полив.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 19.04.2018 по 25.04.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

«Чисто — там, де не смітять!»

В Україні День довкілля відзначається щорічно третьої суботи квітня. День довкілля спрямований на позитивні екологічні зміни. Їх метою є залучення громади до поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження, заповідних об’єктів, поширення екологічних знань та багато іншого.

pdf Детальніше

Начальник відділу водних ресурсів Вільнянського МУВГ Т.Василенко,
Газета «Наше життя» від 19.04.2018 №29(9793)

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 12.04.2018 по 18.04.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 05.04.2018 по 11.04.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.04.2018 року

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 29.03.2018 по 04.04.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

22.03.2018 року спеціалістами Веселівського МУВГ були проведені семінари у навчальних закладах Веселівського району — КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та №2 і «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» на тему: 22 березня — Всесвітній день води. Також дітям були роздані буклети: День води 2018 «Природа для води»

Спеціалістами Вільнянського МУВГ було проведено лекції про розуміння цінності водних ресурсів і розповсюджено відеоролік «Річки України» для інформування шкільної молоді про необхідність шанобливого становлення до води у старших (9-11) класах СЗОШ №1 у смт. Новомиколаївка Новомиколаївського та у молодших класах Михайлівського навчально-виховного комплексу ім.Слободчикова Вільнянського району

22.03.2018 начальник відділу водокористування Мелітопольського МУВГ Івасенко В.І. виступила на Мелітопольському телебаченні, де висвітлила проблеми по збереженню водних ресурсів у Мелітопольському районі

22.03.2018 Кам’янським МУВГ була проведена лекція присвячена Всесвітньому Дню Води в приміщенні Кам’янсько-Дніпровської центральної районної бібліотеки

Спеціалістами Якимівського МУВГ 22.03.2018 року були проведені лекції, присвячені Всесвітньому дню води в Якимівській ЗОШ №2, навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія». В школах смт. Якимівка був продемонстрований відеоролик «Річки України»

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 22.03.2018 по 28.03.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

«Власна марка»

Держводагентством 5 січня 2018 року було оголошено прийом творчих робіт на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня), який тривав до 2 лютого. У конкурсі взяли участь 129 робіт як дитячих, так і створених дорослими.

За підсумками результатів голосування обрано дві роботи, які використано для виготовлення марки у ПАТ «Укрпошта» за проектом Держводагентства України «Власна марка».

21 березня 2018 року представниками гідрогеолого-меліоративної партії Запорізького облводресурсів проведено лекції до Всесвітнього дня води в гімназії «Софія» та ЗОШ І-ІІ ступеня м. Дніпрорудне

22 березня 2018 року — світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, проведення якого започатковано у 1992 році Генеральною Асамблеєю Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним фактором.

фото

Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води «Природа для води». Всесвітній день води зосереджує увагу на важливості загального доступу до чистої води та питаннях збалансованого управління водними ресурсами.

Пропонуємо підтримати ініціативу проведення такого заходу, надати організаційну та інформаційну підтримку кампанії та пропагувати важливість її проведення.

Відеоролик «Річки України»

До Всесвітнього дня води, який відзначається щороку 22 березня, надруковано буклет, тематика якого цього року проходить під гаслом «Природа для води»

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 15.03.2018 по 21.03.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

16 березня 2018 року у конференц-залі Запорізької торгово-промислової палати відбулось засідання колегії Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

Від Запорізького облводресурсів в засіданні прийняла участь начальник відділу водокористування Гелетюк Тетяна Іванівна.

16 березня в кризовому залі при оперативно-координаційному центрі ГУ ДСНС України у Запорізькій області відбулося засідання обласного штабу для опрацювання заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, пов’язаних з можливими несприятливими умовами зимового періоду 2018 року

Також під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубка Г.Г. в режимі відеоконференції відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглядалися такі питання:

1. Про заходи центральних і місцевих органів влади щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов 17-19 березня 2018 року.

2. Про підготовку водогосподарських систем до пропуску повені та паводку.

У засіданні прийняв участь начальник Запорізького облводресурсів Шляховчук В.А.

«Підтоплення території району ґрунтовими водами — проблема номер один»

В редакцію газети «Новини дня» звернулись жителі Кам’янки-Дніпровської з проханням донести до керівництва громади щодо їхнього занепокоєння підтопленням ґрунтовими водами їхніх помешкань та просили надати відповідь через газету.

pdf Детальніше

Газета «Новини дня» від 15.03.2018 №10

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 08.03.2018 по 14.03.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 01.03.2018 по 07.03.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.03.2018 року

pdf Докладніше…

Інформація про підготовку водогосподарських об’єктів Запорізького обласного управління водних ресурсів до поливного сезону 2018 року

фото

На водогосподарських об’єктах Запорізького облводресурсів продовжуються роботи щодо забезпечення ефективної та надійної роботи меліоративних систем, державних зрошувальних та дренажних насосних станцій, трансформаторних підстанцій, магістральних каналів, гідротехнічних споруд у 2018 році, поліпшення використання меліорованих земель.

Детальніше >>

Ремонтні роботи виконуються згідно планів-графіків підготовки до поливного сезону 2018 року, заходів щодо підвищення експлуатаційної надійності насосних станцій та об’єктів міжгосподарської зрошувальної мережі.

Станом на 1 березня 2018 року підготовлено 160 насосних станцій (77% від плану), 438 гідротехнічних споруд (81% від плану), очищено каналів від мулу в обсязі 14,9 тис. м3 (99% від плану).

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 22.02.2018 по 28.02.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Фотоконкурс

фото фото

В рамках гранту від Вишеградського Фонду «Стійке управління водними ресурсами та гідрологічна безпека в країнах Вишеградської групи та Україні» проводиться фотоконкурс для молоді (учні, студенти, аспіранти і ін.).

Умови участі:

— учасник може подати на конкурс тільки одну фотороботу, автором якої він є (формат jpg, максимальний розмір — 10 MB);

— фоторобота повинна обов’язково мати назву;

— фотороботи можуть містити зображення річок, озер (природніх чи штучних), природніх водойм, боліт, долин з ріками;

— переможці погоджуються на розміщення свої даних та фотографії на веб-сторінці проекту та в мережі Facebook.

Призи конкурсу — фотоапарати. Переможців конкурсу буде нагороджено на Вишеградському фестивалі, який пройде на базі Національного університету водного господарства та природокористування 22 березня 2018 р.

Для участі заповніть форму учасника конкурсу.

На базі Мелітопольської технічної школи проводиться навчання, перепідготовка, підвищення кваліфікації працівників Запорізького облводресурсів

фото

З метою отримання працівниками підвідомчих управлінь необхідних знань з питань охорони праці та навичок з безпечного ведення робіт, в усіх підвідомчих управліннях Запорізького облводресурсів на базі Мелітопольської технічної школи, а також на виробництві відповідно до плану-графіку, проводиться навчання, перепідготовка, підвищення кваліфікації працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою або там де є потреба в професійному доборі (машиністи насосних установок, машиністи крана, стропальники).

Детальніше >>

Відповідно до плану професійного навчання Запорізького облводресурсів на 2018 рік, на базі Мелітопольської технічної школи станом на 26 лютого 2018 року пройшли навчання на курсах цільового призначення 1403 чол., перепідготовку — 34 чол., підвищення кваліфікації — 1 чол.

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 15.02.2018 по 21.02.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 08.02.2018 по 14.02.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.02.2018 року

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка за січень 2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 31.01.2018 по 07.02.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 25.01.2018 по 31.01.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Наказом від 06.02.2018 року №14 затверджено План заходів Запорізького обласного управління водних ресурсів та підвідомчих йому організацій з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018-2019 роках

фото

pdf Докладніше…

5 лютого 2018 року в облдержадміністрації відбулось засідання комісії зі встановлення орендної плати за надані в оренду водні об’єкти на території Запорізької області під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна

фото

На засіданні були розглянуті питання:

— розгляд розрахунків орендної плати за використання на умовах оренди водних об’єктів, на які розроблено та погоджено паспорти водних об’єктів;

— розрахунок орендної плати на земельні ділянки водного фонду, нормативно грошову оцінку яких не проведено.

Від Запорізького облводресурсів у засіданні прийняла участь начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Рибалко І.Г.

Розчищення доріг від снігових заметів

фото

У зв’язку з несприятливими погодними умовами та значними сніговими заметами організаціями Запорізького облводресурсів проведено роботи з розчищення 374 км доріг до водогосподарських об’єктів.

Також, на замовлення органів місцевого самоврядування було надано допомогу по розчищенню більше 60 км доріг комунальної власності.

Детальніше >>

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 18.01.2018 по 24.01.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Інформація про підготовку водогосподарських об’єктів Запорізького обласного управління водних ресурсів до поливного сезону 2018 року

фото

На водогосподарських об’єктах Запорізького облводресурсів продовжуються роботи щодо забезпечення ефективної та надійної роботи меліоративних систем, державних зрошувальних та дренажних насосних станцій, трансформаторних підстанцій, магістральних каналів, гідротехнічних споруд у 2018 році, поліпшення використання меліорованих земель.

Детальніше >>

На виконання Доручення Держводагентства України від 04.10.2017 №5619/3/11-17 в Запорізькому облводресурсів затверджено та погоджено з Запорізькою облдержадміністрацією основні показники з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018 році, видано наказ від 07.12.2017 №172 "Про задачі щодо підготовки міжгосподарських меліоративних фондів до поливного сезону 2018 року".

Ремонтні роботи виконуються згідно планів-графіків підготовки до поливного сезону 2018 року, заходів щодо підвищення експлуатаційної надійності насосних станцій та об’єктів міжгосподарської зрошувальної мережі.

Станом на 15 січня 2018 року підготовлено 109 насосних станцій (52% від плану), 422 гідротехнічні споруди (78% від плану), очищено каналів від мулу в обсязі 12,6 тис. м3 (84% від плану).

Реквізити рахунків для зарахування надходжень, за оренду водних об’єктів, відкритих в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Запорізькій області за вказаним кодом класифікації доходів бюджету

pdf Реквізити рахунків, відкритих в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Запорізькій області для зарахування надходжень до місцевого бюджету за кодом класифікації доходів бюджету 22130000 "Орендна плата за водні об'єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами (області, міста Києва)"

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 11.01.2018 по 17.01.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 04.01.2018 по 10.01.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Держводагентство оголошує конкурс на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня)

фото

Відзначення Всесвітнього дня води було започатковано у 1993 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році — Природа для води.

Всесвітній день води зосереджує увагу на важливості загального доступу до чистої води та питаннях збалансованого управління водними ресурсами.

Прийом робіт на конкурс триватиме з 5 січня до 2 лютого 2018 року.

Роботу переможця буде використано для виготовлення марки у ПАТ «Укрпошта» за проектом «Власна марка».

Ескізи відправляти на електронну скриньку: davr@davr.gov.ua

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. (044)246-71-40.

В передріздвяні дні працівники водогосподарських організацій допомагають дітям, які потребують додаткової уваги

фото

Зокрема представники Мелітопольського міжрайонного управління водного господарства допомогли родині Гершон у придбанні необхідних зимових речей для маленького Євгенчика, передали інші приємні подарунки до новорічних та різдвяних свят.

Детальніше >>

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка з 28.12.2017 по 03.01.2018 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів

Інформація про надходження коштів до обласного бюджету за оренду водних об’єктів (за кодом класифікації доходів бюджету 22130000) станом на 01.01.2018 року

pdf Докладніше…

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка за грудень 2017 року

За даними підвідомчих організацій гідрогеолого-меліоративна та водогосподарська обстановка в цілому задовільна. Рівні води в річках та інших водних об’єктах знаходяться нижче рівнів корінних берегів.

pdf Докладніше…

Відомість результатів хімічного аналізу поверхневих вод

pdf Відомість результатів хімічного аналізу поверхневих вод за ІV квартал 2017 року

1/15

фото
назад
вперед
закрити

Про БУВР річок Приазов'я

pdf Положення про БУВР річок Приазов'я

Структура управління

Основні завдання

Керівництво

Підвідомчі організації

Етапи розвитку

Нормативні документи

Вакансії

Діяльність

Основні пріоритети діяльності на 2017 рік

Водогосподарська обстановка

Моніторинг

Звіти БУВР річок Приазов'я

Протидія корупції

Платежі за оренду водних об'єктів

Публічні закупівлі

Послуги

Звернення громадян

Прийом громадян

Прес-центр

Анонси подій

Новини

Огляд преси

Друкарські видання

Виступи на телебаченні

Публічна інформація

Інформація

Інформація про пропуск паводку

Інформація про полив

Водні ресурси

Пошук водних об'єктів (тестування)

Меліорація

Дорадчий центр

Застосування мобільного комплексу

Водовимірювальна лабораторія

Система рибозахисту ЕГРЗ-М

jpg Карта меліоративного фонду області

jpg Карта-схема водних об'єктів Запорізької області

jpg Гідрографічне районування водогосподарських ділянок Запорізької області

Охорона праці

Корисні посилання

Сектор територіального органу Держводагентства

Фотогалерея

Райони

Річки

Лимани, водосховища

Канали, насосні станції

Азовське море

Джерела

Контактна інформація

Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я © 2007-2018