Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я
Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я

Басейнова рада

Протокол установчих зборів представників заінтересованих сторін щодо формування складу Басейнової ради річок Приазов'я

pdf Протокол установчих зборів представників заінтересованих сторін щодо формування складу Басейнової ради річок Приазов'я від 30.10.2018 №1

Сьогодні у Мелітополі створили Басейнову раду річок Приазов’я

фото

30 жовтня 2018 року у м. Мелітополь відбулись установчі збори заінтересованих сторін щодо формування складу Басейнової ради річок Приазов’я.

Детальніше >>

До складу Басейнової ради річок Приазов’я увійшли представники водокористувачів: ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», ТОВ «Таврія», ТОВ «Акімжилсервіс», ПАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА», ДП «Ілліч-Агро Донбас», КП «Маріупольське ВУ ВКГ», ТОВ «Фрідом Фарм Терра», Бердянська міська рада (ЖКГ), ФГ «Любцов», Токмацька міська рада (ЖКГ), наукових організацій: Таврійський державний агротехнологічний університет, Приазовський національний природний парк, ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», Інститут рибного господарства та екології моря; органів влади: Департамент екології та природних ресурсів Запорізької ОДА, Донецької ОДА, Херсонської ОДА, Державна екологічна інспекція у Запорізькій області, Молочанська міська рада, Мелітопольська районна рада, Кирилівська селищна рада, Нікольська районна рада, Херсонська обласна рада, КП «Південукргеологія», Білозірська КГП; громадських організацій: Запорізька обласна філія Всеукраїнської екологічної ліги, Нікольська районна організація воїнів інтернаціоналістів «Побратим», Херсонська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги та представники Басейнових управлінь водних ресурсів Запорізької, Донецької та Херсонської областей.

Діяльність Басейнової ради буде спрямована на розробку узгоджених заходів із покращення екологічного стану водних ресурсів з урахуванням позицій всіх заінтересованих сторін.

Основною задачею стане підготовка плану управління річковим басейном річок Приазов’я.

Усього до складу Басейнової ради увійшло 32 особи.

Головою Басейнової ради річок Приазов’я обрано к.т.н., доцента кафедри сільськогосподарських машин Таврійського державного агротехнологічного університету Мовчана Сергія Івановича, заступником голови - начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я Шляховчука Володимира Андрійовича, виконавчим секретарем – в.о. заступника начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я Рибалко Інну Георгіївну.

Зборами було ухвалено проект Положення про Басейнову раду, як основного документа, згідно з яким Басейнова рада працюватиме найближчі 5 років.

Голова Басейнової ради запевнив присутніх, що створення Басейнової ради надзвичайно важлива подія, вона дає впевненість, що реальні зміни у водній галузі відбуваються і кращі європейські практики поступово впроваджуються і в Україні, і відіграватиме значну роль у формуванні «нової водної політики».

Новообрані члени Басейнової ради вже на першому засіданні проявили активну позицію щодо збереження річок Приазов’я.

Про проведення зборів зацікавлених сторін щодо утворення Басейнової ради річок Приазов’я

Державним агентством водних ресурсів України у відповідності зі ст. 133 Водного кодексу України та Наказом Мінприроди України від 26.01.2017 № 23 розпочато формування складу Басейнової ради річок Приазов’я.

Згідно з наказом Держводагентства від 31.07.2018 № 565 БУВР річок Приазов’я визначено відповідальною організацією за формування складу Басейнової ради річок Приазов’я та підготовку зборів представників заінтересованих сторін.

Проведення зборів заінтересованих сторін щодо утворення Басейнової ради річок Приазов’я відбудеться 30 жовтня 2018 року о 10-30 за адресою:

Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, 18, корпус 1, аудиторія 1.111 «Малий конференц-зал» Таврійського державного агротехнологічного університету.

Детальніше >>


Порядок денний:

1. Обрання робочих органів та затвердження регламенту роботи зборів заінтересованих сторін щодо формування складу Басейнової ради річок Приазов’я.

2. Формування складу Басейнової ради річок Приазов’я.

3. Розгляд проекту Положення про Басейнову раду річок Приазов’я.

4. Обрання голови Басейнової ради та його заступника.

5. Утворення секретаріату Басейнової ради, затвердження його структури та обрання виконавчого секретаря.

6. Різне.


Контактні особи: Рибалко Інна Георгіївна, тел.: (061) 787-49-70, (067) 612-31-46

Шведова Катерина Іванівна, тел.: (061) 787-49-70, (067) 612-31-46


Довідково:

Річки Приазов’я — це малі та середні річки, які нерівномірно розподілені по території та стікають зі схилів Приазовської височини та Донецького кряжу і впадають в Азовське море та його лимани і затоки.

Площа басейну річок Приазов’я — 36,866 тис. км2.

До річок Приазов’я належать 4 середні річки — Молочна, Кальміус, Міус, Кринка та 152 малі річки довжиною понад 10 км.

Річки Приазов’я мають різноманітні та унікальні краєвиди. Це або голі скелі, що майже не мають рослинного покриву, або заболочені та засолені місцевості, де панує прибережно-водна, лучна рослинність, чи то безлюдний степ з барвистим різнотрав’ям.

Особливе значення має Молочний лиман, який включений до Переліку водно-болотних угідь, що мають міжнародне значення, головним чином, як місця оселення водоплавних птахів.

Розпочато формування басейнової ради річок Приазов’я

фото

Пропозиції щодо кандидатур до складу басейнової ради приймаються до 04.10.2018 на адресу: Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов’я, пр.Соборний, 105, м. Запоріжжя, 69095

Детальніше >>

тел./факс (0612) 62-41-94

е-mail: zap.ovr.16@gmail.com

Надання кандидатур здійснюється шляхом подання заяви разом із супровідним листом від організації, яку кандидат представляє.

Контактні особи:

Рибалко Інна Георгіївна, тел.: (061) 787-49-70, (067) 612-31-46

Шведова Катерина Іванівна, тел.: (061) 787-49-70, (067) 612-31-46

Інформацію про дату, час і місце проведення установчих зборів буде розміщено на офіційних сайтах Держводагентства та Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я у рубриці «Басейнова рада» після 9 жовтня 2018 року.

pdf Наказ Державного агентства водних ресурсів України від 13.11.2018 №850 «Про затвердження Положення про басейнову раду річок Приазов'я та її персонального складу». Положення про Басейнову раду річок Приазов'я. Склад Басейнової ради річок Приазов'я.

pdf Наказ Державного агентства водних ресурсів України від 31.07.2018 №565 «Про формування басейнових рад»

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 26.01.2017 №23 «Про затвердження Типового положення про басейнові ради»

Закон України від 04.10.2016 № 1641-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом»

1/15

фото
назад
вперед
закрити

Про БУВР річок Приазов'я

pdf Положення про БУВР річок Приазов'я

Структура управління

Основні завдання

Керівництво

Підвідомчі організації

Етапи розвитку

Нормативні документи

Вакансії

Діяльність

Основні пріоритети діяльності на 2017 рік

Водогосподарська обстановка

Моніторинг

Звіти БУВР річок Приазов'я

Протидія корупції

Платежі за оренду водних об'єктів

Публічні закупівлі

Послуги

Звернення громадян

Прийом громадян

Прес-центр

Анонси подій

Новини

Огляд преси

Друкарські видання

Виступи на телебаченні

Публічна інформація

Інформація

Інформація про пропуск паводку

Інформація про полив

Водні ресурси

Пошук водних об'єктів (тестування)

Меліорація

Дорадчий центр

Застосування мобільного комплексу

Водовимірювальна лабораторія

Система рибозахисту ЕГРЗ-М

jpg Карта меліоративного фонду області

jpg Карта-схема водних об'єктів Запорізької області

jpg Гідрографічне районування водогосподарських ділянок Запорізької області

Охорона праці

Корисні посилання

Сектор територіального органу Держводагентства

Фотогалерея

Райони

Річки

Лимани, водосховища

Канали, насосні станції

Азовське море

Джерела

Контактна інформація

Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я © 2007-2018